ZARABIANIE NA ANKIETACH INTERNETOWYCH - sprawdzone panele badawcze 2024

ankiety internetowe płatne

Płatne ankiety online - najlepsze serwisy


Witajcie! Przyszedł czas na to, aby zainteresować Was panelami badawczymi, dzięki którym możecie  wypełniać płatne ankiety internetowe. Ten sposób zarabiania w internecie znany jest nie od dziś, więc zaktualizuję i podam Wam największą listę portali z ankietami online, które są godne polecenia.
Jeżeli chcecie poznać opinie na temat platnych ankiet: jak zacząć, ile można zarobić na ankietach, zapraszam do postu, w którym wszystko opisałam.

Najlepiej płatne ankiety - gdzie zacząć?

Jest to witryna, której użytkownik jest jednocześnie badaczem jak i respondentem. Za jej pomocą  każdy może stworzyć ankietę i liczyć na opinię licznej społeczności panelu. Uczestnicząc w badaniach zbieramy dwa rodzaje punktów, tzw. Cash Points  i Social Points. Pierwszy rodzaj punktów przyznawany jest za uczestnictwo w ankietach komercyjnych, które są potem wymieniane na nagrody: (przelew gotówkowy na konto bankowe, wsparcie organizacji charytatywnych, kupony zakupowe lub gadżety). Natomiast Social Points są to punkty które w większości otrzymujemy za tworzenie własnych ankiet, albo za uczestnictwo w badaniach niekomercyjnych, tworzonych przez innych uczestników panelu.  Od niedawna można również wypełniać ankiety poprzez aplikację mobilną. SW Panel nadal wysyła całkiem pokaźną liczbę zaproszeń do wypełniania ankiet. Portal jak najbardziej wypłacalny. Zrealizowałam wypłatę. Polecam.

MARKETAGENT 

Portal w 100 % godny polecenia . Wynagradzający swoich użytkowników za wiele aktywności w ramach panelu. Na początek, za rejestrację otrzymujemy 150 pkt.Raz w roku możemy również zyskać dodatkowe punkty (50) za aktualizację profilu. Z kolei każda wypełniona ankieta to zysk w liczbie od 20 do 250 punktów. Przelicznik stosowany w panelu to 100 pkt = 1 €, a minimum potrzebne do wypłaty to jedynie 2 € wypłacane na konto w PayPal bądź Skrill. Naszą wygraną możemy również przekazać na cele charytatywne. Zarejestruj się klikając w grafikę. Mimo, że ankiety pojawiają się jak na lekarstwo, na portalu zrobiłam kilka wypłat o łącznej wartości kilkudziesięciu euro, dzięki zapraszaniu znajomych. Zapisujcie się - polecam! (klik w baner):)

  REAKTOR OPINII 

Daje możliwość swoim respondentom wyrażenie opinii na temat produktów i usług. Za każdą wypełnioną ankietą użytkownik otrzymuje punkty, które następnie są wymieniane na gotówkę wypłacaną na podany rachunek bankowy. Przelicznik stosowany w panelu to: 1 pkt = 10 gr.. Po zebraniu 500 pkt, możemy zlecić wypłatę. Oprócz uczestnictwa w ankietach autorzy panelu oferują możliwość testowania produktów, które niedawno weszły na rynek, bądź jeszcze się na nim nie znalazły. A zatem nie zwlekaj. Właśnie zleciłam wypłatę po osiągnięciu potrzebnego minimum. Czas oczekiwania na przelew to max 30 dni. Nagroda dotarła.:) Poza tym, dużo ankiet do wypełnienia. Kwotę potrzebną do wypłaty zbiera się dość szybko. Gorąco polecam. Piszcie się.

OPINIE.PL 

Aby zostać członkiem Opinie.pl wystarczy się po prostu zarejestrować. Po rejestracji pozostaje nam czekać na ankiety (pojawiają się bardzo często), za które wynagradzani jesteśmy punktami. które potem możemy wymienić na gotówkę w systemie PayPal. Niewątpliwie najlepszy obecnie portal dla ankieterów. Duża liczba ankiet o ciekawej tematyce, najlepsze bonusy za rejestrację znajomych. Wypłaty zlecam średnio dwa razy w miesiącu. Nic tylko się rejestrować.

RESEARCH ONLINE 

Panel badawczy mający swoją siedzibę w Krakowie, który może pochwalić się setkami tysięcy przeprowadzonych ankiet online. Jest to świetne narzędzie zarówno dla firm, które chcą sprawdzić efektywność swoich działań jak i dla respondentów, którzy na wypełnianiu ankiet mogą zarabiać przez internet. Jak w większości tego typu portalach, za każde zrealizowane badanie otrzymujemy punkty ( 1pkt=50 gr.). Minimum potrzebne do wypłaty to zaledwie 20 zł czyli 40 pkt, płatne na podane wcześniej konto bankowe. Zarobić możemy również na polecaniu portalu znajomym. Research Online jest wypłacalnym portalem, który mogę w 100 % polecić - wypłata została przeze mnie już zrealizowana.

MYIYO 

Zapisz się i bierz udział w ankietach. miej realny wpływ na politykę przedsiębiorstw i innych organizacji, dla których Twoje zdanie bardzo się liczy. Dziel  się swoimi doświadczeniami z innymi członkami Myiyo, którzy razem Tworzą wielką społeczność. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz od 500 do nawet kilku tysięcy punktów, które wymienione będą na gotówkę w systemie PayPal. 

Y-SENSE 

Panel-rotator, który skupia ankiety z wielu paneli badawczych. Można również zarabiać grając w gry. Menu panelu jest w języku angielskim, ankiety można wypełniać w języku polskim. Wypłata na Skrill, PayPal oraz w formie kart podarunkowych już od 5€.

OPINION BAR 

Pierwsze dolary pojawiły się na moim koncie, więc postanowiłam go opisać. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy wskazaną w zaproszeniu kwotę pieniędzy. Wynagrodzenie wypłacane  jest na konto PayPal w USD po przekroczeniu minimum, które wynosi 10 dolarów. Nie pozostaje nic innego jak tylko się zapisać. 

MOBROG 

Kolejny dość znany portal z płatnymi ankietami. Portal oferuje dość niskie w porównaniu do konkurencji minimum potrzebne do wypłaty, które wynosi 20 zł płatne na konto Pay Pal. Ankiety przychodzą regularnie, kilka udało się wypełnić do końca. Mam nadzieję, że współpraca nadal będzie się dobrze układać. Dostępna jest również wygodna aplikacja mobilna, dzięki której można wypełniać ankiety.

HIVING 

Strona z płatnymi ankietami online, na której jestem zarejestrowana od dłuższego czasu. Nie zwracałam jednak dotąd na nią zbyt wielkiej uwagi, bo ankiet było jak na lekarstwo. Ta sytuacja wydaje się jednak ulegać zmianie. Propozycje udziału w badaniach pojawiają się coraz częściej. Możecie się spodziewać wielu ankiet w języku angielskim, a także możliwości uczestnictwa w tzw. Micro tasks. Wynagrodzenie wypłacane jest na PayPal po osiągnięciu 4000 pkt. Swoje zarobki możecie również przekazać na cele charytatywne lub wziąć udział w loterii. 

GREENPANTHERA

To, co  wyróżnia Greenpanthera to wiele ankiet do wypełniania. Przychodzi nawet kilka dziennie, choć warto sprawdzać dostępność badań bezpośrednio na stronie. Na pewno pojawi się ich więcej. Oprócz udziału w badaniach możemy również wykonywać różnego rodzaju zadania, korzystać z ofert, zgarniać cashback za zakupy. Dodatkowo na start otrzymujemy 5$. Wynagrodzenie wypłacane na PayPal (minimum potrzebne do wypłaty to 30$). Zleciłam wypłatę, kilka dni i jest na moim koncie :

BADANIE OPINII 

Portal wygląda naprawdę fajnie, bo oprócz wypełniania ankiet przez internet oferuje badania typu Tajemniczy klient. Za branie udziału w sondażach przyznawane są punkty. Zgromadzenie 1000 pkt gwarantuje nam wypłatę na Pay Pal w wysokości 50 zł.

TALK ONLINE PANEL 

Kolejny program, w którym zbieramy punkty za ankiety, a następnie wymieniamy je na pieniądze. Talk Online Panel skupia w swoich szeregach ponad 400 000 członków z całej Europy, którzy wyrażają poglądy na przeróżne tematy. Od  problemów społeczno-politycznych po konsumpcyjne. Zebrane punkty wymieniamy na nagrody pieniężne (3000 pkt to równowartość 60 zł, które wypłacane są na konto bankowe) lub voucher do Amazon. Zebraną kwotę możemy również przekazać na cele charytatywne (UNICEF). Za rejestrację otrzymujemy 100 pkt, a wypełnienie ankiety profilowej 25 pkt każda.

POZNAJ.TO 

Portal, którego właścicielem jest jedna z największych grup badawczych - PBS. Zasada działania jest niezmienna. Za wykonane ankiety otrzymujemy punkty, które potem można wymienić na nagrodę pieniężną (od 200 pkt) lub przekazać wygraną na cel charytatywny.

DEMANDO.PL 

Portal, którego właścicielem jest Smartpanels.pl sp. z o.o. Rejestrując się mamy szansę brać udział w ciekawych badaniach i wyrażać opinie na temat różnego rodzaju produktów i usług. Każdy panelista, po przekroczeniu odpowiedniego progu punktowego może otrzymać nagrody: doładowanie telefonu - od 100 pkt = 10 zł, przelew na konto - od 500 pkt, wsparcie programu Pajacyk - od 500 pkt. Demando.pl przykłada dużą wagę do zapewnienia bezpieczeństwa panelistom, dbając o poufność informacji i zgromadzonych danych. Działa zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych oraz z międzynarodowo uznanymi ustaleniami etycznymi dotyczącymi badań rynku i badań opinii, określonymi przez ESOMAR (European Society of Opinion and Market Research. 

ATTAPOLL

Portal z ankietami wyłącznie w formie aplikacji na telefon. Duża liczba ankiet i możliwość wypłaty przez PP (15 zł) oraz na kartę Revolut w postaci kryptowalut (od 12 zł).

REWARDING WAYS

Kolejny rotator ankiet z wieloma badaniami do wypełnienia. Rejestrując się dostajecie na start 1$. Próg wypłaty na Pay Pal jest bardzo niski, bo tylko 3$.

PAGAZANI

Portal podobny do powyższego. Dużo ankiet i bonus na start. Wypłata na PayPal od 10$.

SURVEYO24 

Duża ilość ankiet i program poleceń.

TGM PANEL 

Panel należy do grupy TGM Research. Oprócz wypełniania ankiet na stronie internetowej, można również zarabiać poprzez aplikację mobilną. Wypłaty na Pay Pal od 40 zł. 

PENTAGON ONLINE 

Jest częścią Grupy Pentagon Research, która zajmuje się badaniami z zakresu efektywności sponsoringu sportowego i kulturalnego. Jej klientami są największe polskie stacje telewizyjne i radiowe, organizatorzy rozgrywek sportowych np. (niemiecka Bundesliga,  polska Ekstraklasa) oraz inne organizacje i przedsiębiorstwa zaangażowane z sponsoring kulturalny i sportowy. Stając się członkiem panelu Pentagon Online, bierzemy udział nie tylko w bardzo ciekawych badaniach, ale także otrzymujemy wynagrodzenie za poświęcony czas. Zebrane punkty możemy wymienić na nagrodę pieniężną lub kupon zakupowy do wykorzystania w sieci sklepów Empik. Minimum punktowe potrzebne do odebrania nagrody to 200 pkt= 20 zł. Zapraszam do kontaktu wyślę zaproszenie. Wiele bardzo ciekawych ankiet (głównie o tematyce sportowej). Pod tym względem, to mój ulubiony portal. Minimum do wypłaty niewielkie, dlatego też wypłaty zrealizowałam już kilka razy.

PANEL IMAS ONLINE

Zapisując się do panelu dajemy sobie szansę na wygranie bonów zakupowych, nagród pieniężnych oraz przekazanie środków na wybrany cel charytatywny. Za każde badanie otrzymujemy kilkadziesiąt punktów. Organizator wynagradza respondentów również wtedy, gdy nie zdołają się zakwalifikować do grupy docelowej. Minimum potrzebne do zrealizowania pierwszej nagrody to zaledwie 200 pkt, czyli 20 zł. Kolejny z moich faworytów. Z IMAS Online chętnie współpracuję, co Wam także polecam. Wiele zaproszeń do badań, bonusy za rejestrację znajomych, a co za tym idzie, minimum do wypłaty nie tak trudne do osiągnięcia.

SUPERANKIETY 

Ankiety przychodzą kilka razy w tygodniu, jednak jak do tej pory nie udało mi się jeszcze do żadnej zakwalifikować. Nie poddaję się jednak i liczę, że się nie zawiodę. Minimum potrzebne do wypłaty to 40 zł płatne na PP.

BO!

Panel wygląda całkiem fajnie. Zasady uczestnictwa są podobne jak w innych tego typu portalach. Za wypełnione ankiety otrzymujemy określoną liczbę punktów. Po zebraniu 1000 pkt będziemy mogli zlecić wypłatę 32 zł na konto bankowe lub przekazać swoją nagrodę na cele charytatywne. Minimum łatwe do osiągnięcia, zatem i nagroda pojawiła się na moim koncie.

IDEAS

Kolejny portal  dający możliwość zarobienia pieniędzy przez internet. To, co go wyróżnia, to niskie minimum potrzebne do wypłaty, które wynosi 20 zł.

POLSKI PANEL NARODOWY 

Całkiem świeży serwis ankieterski o poważnej nazwie. Jeżeli chcesz brać udział w badaniach opinii publicznej i wyrażać swoje poglądy - to miejsce jest dla Ciebie. Średnia długość ankiety to od 1 do 25 minut. Wynagrodzenie punktowe zależne od długości badania. Przelicznik obowiązujący w Panelu to 1zł = 62 pkt. Minimum potrzebne do wypłaty to 2046 pkt = 33 zł (konto bankowe). Jeżeli masz ukończone 15 lat zapisz się do PPN i testuj go razem ze mną.

TRIABA 

To Szwedzka firma, zajmująca się badaniami rynku. Wypełnijcie dokładnie profil i czekajcie na ankiety, a później na wypłatę na Pay Pal. Minimum to 40 zł.

KLUB KANTAR 

Agencja badawcza z Warszawy. W zamian za wypełnienie ankiety oferuje nagrody w formie przelewu , doładowań telefonów czy kart podarunkowych.

Podana powyżej lista paneli badawczych nie jest listą zamkniętą, systematycznie będzie aktualizowana o nowe portale, które oferują płatne wypełnianie ankiet przez internet. Zapraszam więc do odwiedzania wątku, krótkiej instrukcji, która podpowie jak efektywnie wypełniać ankiety (KLIK), a także całego bloga. A tymczasem  rejestrujcie się! Wysokich zarobków!

Komentarze

 1. Marketagent-bardzo bardzo bardzo rzadko przychodzą ankiety , jedna na pół roku lub nawet jedna na rok:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, też to zauważyłam, ale mimo wszystko warto się zapisać ze względu na niskie minimum potrzebne do wypłaty.:)

   Usuń
  2. Bo w Market Agent trzyba zagladac na strone gdyz na maila rzadkow wyslyją..

   Usuń
 2. OPINION BAR - nie wysyła ankiet. Wypisałam się stamtąd dziś!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dawno temu sie wypisałem -dostałem jedną ankiete w ciagu roku-pozdrawiam Marek

   Usuń
 3. racja słyszałem na blogach-czytałem ze nie wysyłają ankiet,też tam byłem przez krótki czas i żadnej ankiety nie otrzymałem.To kolejna stronka zbierająca nasze dane i emaile-dawno sie stamtąd wypisałęm

  OdpowiedzUsuń
 4. CENNE OPINIE często naciągają respondentów. Najpierw puszczają ankietę, gdzie odpowiada się na dość istotne badania, po czym na końcu dostaje się komunikat, że "niestety, ale nie pasujesz do badanej grupy" (coś w tym stylu). Oczywiście, żadnej kasy nie otrzymujesz :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bywa, ale zdarza się to również w innych tego typu portalach. Jednak mimo wszystko. Bon od Cennych Opinii dostałam.

   Usuń
 5. Cześć. Jeśli chodzi ankiety to nie masz na liście jednego z najlepszych serwisów tego typu. Nie chcę spamować dlatego nie wklejam tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 6. a te zagraniczne ankiety to sprawdzone jak długo sie zbiera do pierwszej wypłaty?

  OdpowiedzUsuń
 7. tez sie bawie w ankiety :) tez polecam cenne opinie, ibis, epanel, mypanelbase, opineę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. epanel nie wysyla pieniędzy... każdy kto się skarży im na Fb że nie dostał,jego komentarz usuwają

   Usuń
  2. wysyłają bez problemu

   Usuń
  3. Ja kilkanaście miesięcy (lub dłużej) zbierałam na wypłatę i nie udało mi się, więc w moim przypadku to był główny powód rezygnacji ze współpracy z nimi. Po za tym współpracowałam z nimi przy badaniach typu Tajemniczy klient i musiałam kilkakrotnie upominać się o pieniądze. Po mniej więcej pół roku dostałam w końcu wypłatę.

   Usuń
  4. A ja właśnie nie mam problemów z epanel… Już ze 3 albo 4 wypłaty mam za sobą i nie mam problemów. Nie ma też problemów z zakwalifikowaniem się do ankiet, także może to tylko jakiś chwilowy błąd był? Ja przynajmniej nie zamierzam rezygnować bo całkiem nieźle mi się z nimi pracuje. I bardzo mi odpowiada, że płacą na konto bankowe bezpośrednio

   Usuń
  5. Być może teraz jest lepiej. Ja z powodu złych doświadczeń, postanowiłam się wypisać i nie wiem czy mam ochotę zaczynać z nimi współpracę po raz kolejny. Zastanowię się...

   Usuń
 8. Panel Ariadna usunął wszystkie komentarze na facebooku swoim,nie odpisują na maile od 1 miesiąca prawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankiety się pojawiają, zmówiłam u nich nagrodę za punkty. Zobaczymy czy do mnie dotrze.

   Usuń
 9. Polecam http://superankiety.pl , dobry polski serwis z ankietami , wypłata po zebraniu 40 zł na konto PayPal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za podrzucenie linka. Zarejestrowałam się- sprawdzę :)

   Usuń
  2. To mój komentarz z 9 lutego 2016 00:32

   I jak tam z nagrodą z Ariadna? , po zalogowaniu na konto gdzieś tam sprawdzić można czy wysłana jest. W kwietniu minie już jakoś 5 miesiąc jak nie odpisują ,a pisałem na 2 maile..nawet na ich fb wiadomość...i nic.. Nowe nagrody dodali ale co z tego..jak się nie odzywają,dziwne to i podejrzane.

   Usuń
  3. Weszłam dzisiaj na portal. Okazało się, że nagroda, którą wcześniej zamówiłam, nie została odnotowana w systemie (nie ma jej odnotowanej w historii nagród, nie odjęli mi punktów). Zamówiłam jeszcze raz. Nagroda ma status OCZEKUJĄCY...Zobaczymy czy coś z tego będzie.

   Usuń
 10. Nie polecam większości tych portali. Proszę przeczytać regulamin dokładnie! Podpisując go zgadzacie się sprzedać swoje dane. Oraz historię aktywności w internecie. Niestety nie ma nic za darmo.

  OdpowiedzUsuń
 11. No eureke odkryłeś/aś. Wiadomo że sprzedajesz swoje dane. Ale wole je sprzedawać w taki sposób niż by mieli z nich korzystać za darmo i w większości przypadków bez mojej wiedzy

  OdpowiedzUsuń
 12. Dokładanie, wypełniając ankiety nie da się inaczej. Dlatego też jest za to wynagrodzenie. Najważniejsze, żeby korzystać z tych portali, które rzeczywiście dają zarobić. Ludzie na co dzień z własnej woli sprzedają swoje dane, nie zawsze zdając sobie z tego sprawę (patrz fb). Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio zdecydowanie najwięcej ankiet dostaję z Adriadny. Polecam spojrzeć na mój blog, gdzie codziennie opisuje swoje zarobiki :).

  http://platneankietydlaciebie.blogspot.com/

  Pozdrawiam.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ilość ankiet w Ariadnie nie narzekam. Zleciłam odbiór nagrody rzeczowej. Zobaczymy czy coś dostanę ;)

   Usuń
 14. Hejcia,
  Fajnie, że trafiłem na ten blog :) Przy okazji podzielę się swoim doświadczeniem.

  epanel - na początku byłem bardzo sceptyczny co do niego. Mnie także nie uśmiechało się wypełniać ankiet za pare groszy, zwłaszcza tych 'muzycznych'. Dostałem ją chyba ze sto razy, ale do dziś nie wiem, jaką stację 'trzeba' wpisać, by dostać się do dalszej części tej jakże enigmatycznej ankeity :D Pewnie za każdym razem inną - wybraną przez maszynę losującą. ALE. Z tego portalu dostałem pierwszą wypłatę (50 zł) i to dość szybko, przynajmniej w stosunku do poświęconego mu czasu i w porównaniu z innymi panelami. Tak więc polecam. Może warto odświeżyć ankiety profilujące i 'zainteresowac się' wieloma innymi rzeczami. Ja zazwyczaj 'interesuje się' wszystkim, chyba że coś KOMPLETNIE mnie odrzuca. W ostateczności można po prostu podziękowac za ankietę.

  Toluna - Z tego portalu z kolei dostałem pierwszy gadżet, ale trefny. Płetwy rekina. Może ja nie umiem umieszczać kostek lodu w drinku, ale jakoś nie stały tak jak powinny. Może ktoś mnie oświeci :D Odświeżanie po sto razy ogłoszenie z ofertą sprzedaży gadżetu, za 2 zł też mija się z celem. Istnieje więc podejrzenie, że mają tam buble niewarte zawracania sobie nimi głowy. Opinia w trakcie weryfikacji. Na pewno odradzam GIFTIES - w ten sposób mozna bardzo szybciutko pozbyć się wszystkich, bardzo długo zbieranych punktów ;]

  Ariadna - Stamtąd mam bon do EMPiKu za 20 zł. Czas oczekiwania wynosi od 2 tyg do 2 miesięcy. Spory zakres. Tak więc mogę się spodziewać go na dniach, lub w Marcu :)

  Opinie - Poki co, jestem w trakcie kruszenia kopii o głupie 25 zł, które powinienem był dostać przez aplikację BILLON jakoś w grudniu. Oni są jednak zdania iż w lutym. Może ostatnio moja pamięć bywa nieco zawodna, ale nie na tyle, by pomylić okres kilku dni, z kilkoma miesiącami. U nich i to jest możliwe. Sama aplikacja mocno podejrzana. Opinia w trakcie bardzo mocnej weryfikacji.

  Marketagent - Poki co, moja przygoda z tym portalem stanęła na kilkukrotnej próbie zarejestrowania, która za każdym razem kończyła się 'NIEOCZEKIWANYM BŁĘDEM' do zgłoszenia którego link nie działa. Kiepski start. Napisałem do nich, że jeśli chcą oszukiwać ludzi, mogliby chociaż robić to w nieco bardziej wyrafinowany sposób. Do czasu ich odpowiedzi może nauczę się w logowanie. Do czasu, gdy ja się nauczę, oni może nauczą się odpisywać. Idealna współpraca. Polecam gorąco!!!

  Na tym kończę i idę sprawdzić, czy Edki na Sw Panel już wstały. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) Bardzo się cieszę, że blog przypadł Ci do gustu i tak obszernie dzielisz się swoimi spostrzeżeniami. Widzę, że masz taką samą opinię o Tulonie jak ja.
   Długo uchodziła za mojego faworyta wśród portali dla ankieterów, jednak przez ostatnie kilka miesięcy nie mogłam się zakwalifikować do ankiet. Do tego moje punkty zaczęły znikać, więc dałam sobie spokój. Przez ok. 2 lata rzetelnego wypełniania ankiet zdołałam wyrwać o nich plastikowy breloczek z ich logo...więc uważam, że gra nie warta jest świeczki.
   Z e-panelem postanowiłam się tymczasowo przeprosić. Wypełniłam już nawet do końca jakąś ankietę, ale podobnie jak Ciebie, nękają mnie ankiety nt. słuchalności radia, do których nie mogę się również zakwalifikować. Skoro , nie jestem w grupie docelowej, to po co je do mnie wciąż wysyłają?
   Z Ariadną miałam trudne początki (problem z realizacją nagród). Wybrałam nagrodę, której nie mieli, jednak punkty zostały mi zwrócone na konto. Za drugim razem otrzymałam nagrodę rzeczową, teraz zamówiłam kolejną, więc nie jest źle.
   Opinie- masz na myśli Cenne Opinie czy Opinie.pl?
   Marketagent - po raz pierwszy słyszę o problemie z logowaniem. Jedyne, co mogę zrobić, to zachęcić Cię do kolejnej próby kontaktu z administratorami. Choć nie zasypuje ankietami, to gdy popracujesz nad poleconymi współpraca z nimi jest bardzo opłacalna.

   Usuń
 15. a ja po za jedną ankieta od future talkers to nic nie dostaje zadnych ankiet a jestem tam ponad rok jak nie dłuzej-zastanawiam sie o rezygnacji z tego panelu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja trochę ankiet od nich mam, a poza tym można dorobić na zapraszaniu znajomych, więc warto z nimi współpracować. Właśnie zleciłam kolejną wypłatę.

   Usuń
 16. panel opinea bardzo mało ankiet w ciagu prawei 2 lat dopiero połowe zarobiłem ale ankiet bardzo mało jedna na 5 miesiecy albo i dłuzszy okres czasu pozdrawiam Marek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam już 2-3 wypłaty, ale to prawda - w ostatnim czasie ankiet jest jak na lekarstwo. Ok roku temu było o wiele lepiej.

   Usuń
 17. Witam, od kilku miesięcy zarejestrowana jestem na portalu greenpantera. Wszystko było ok, do czasu. Tzn. nie pamiętam czy rejestrowałam się będąc w Polsce czy w Niemczech, ale właśnie w Niemczech zaczęłam wypełniać ankiety i było ich na prawdę dużo. Wróciłam do Polski i tu ankiety od czasu do czasu przychodzą na maila, ale po kliknięciu w link rzadko którą mogę w ogóle wypełnić. Miejsce zamieszkania zmieniłam na Polskę bo czasem to sprawia problem. Jednak nadal ankiet nie mogę wypełniać.. Czy miałaś podobny problem lub wiesz co może być przyczyną?
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, wiem o czym mówisz. Ja co prawda od początku podawałam na portalu Polskę jako miejsce zamieszkania, jednak podobnie jak Ty mam problem z zakwalifikowaniem się do większości ankiet. Zaproszeń dostaję nawet kilkanaście dziennie, a wypełniam ankietę średnio raz w tygodniu. Myślę, że przyczyną tak słabej skuteczności jest to, żę GreenPanthera jak i kilka innych portali daje ankiety poprzez tzw. rotatory ankiet. Np. często dostaję ankiety od Cint i nie mogę się do nich zakwalifikować. pewnie dlatego, że na większości portali, które obsługuje np. Cint podałam ten sam adres mailowy, (który nawiasem mówiąc jest połączony z kontem Pay Pal). Więc teoretycznie do jednej ankiety, która mimo tego, że pojawia się na kilkunastu portalach mogę się zakwalifikować tylko raz.

   Usuń
  2. Mimo wszystko jednak uzbierałam do tej pory ponad 17$ i mam nadzieję, że niedługo uzbieram na wypłatę ;)

   Usuń
 18. Dziękuje za odpowiedz. No fakt masz rację, też zauważyłam że niektóre linki przekierowują do ankiet z "innych" portali... Będąc w Niemczech z kolei ankiet przychodziło na maila jeszcze więcej i tam rzadziej zdarzało się że NIE zakwalifikowałam się do ankiety, większość z nich wypełniałam. Z tym że to był jeden z nielicznych portali z jakich tam "korzystałam" a więc i ankiety nie mogły się powtarzać ;) Powodzenia w dalszym wypełnianiu ankiet i szybkiego uzbierania do pełnej wypłaty ;) ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. greenpantera kwota 32$ wplynala na konto po 5 dniach od zamowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za info. W takim razie mogę dodać Greenpanthera do "zaufanych" portali. Mi brakuje jeszcze ok 10 $...:(

   Usuń
  2. Z GreenPanthery dostałam ostatnio 35 dolców i to w dość szybkim czasie, lubię ten portal bo szybko się zbiera kasę, ja mam do niego szczęście ankiety wypełniam co 2 dni chociaż mój wiek jest mało przyjazny dla ankieterów 55+ :-)

   Usuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Można prosić o recenzję panelu https://www.badanie-opinii.pl/?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Panel wysyła mi dużo ankiet o zróżnicowanej tematyce. Jestem już blisko progu do wypłaty. Zresztą jest to Panel prowadzony przez firme Biostat, więc nie ma lipy raczej ;) Pozdrawiam, Michał (www.testujacymichal.blogspot.com)

   Usuń
 22. Na liście niepolecanych jest epanel. Do tego trzeba cierpliwości bo możesz się dostać co trzecie zaproszenie. To zależne jest profilu jakiego potrzebują. Pozdrawiam Grzesiek (platne-ankiety.eu)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja od roku 2009 jestem zapisana do IBIS PANEL i bardzo sobie chwalę. Na moje konto bankowe wpłynęło już sporo wypłat.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja również chwalę sobie współpracę z nimi. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 26. jak ktoś jest to poprosze o zaproszenie do zymeteri

  OdpowiedzUsuń
 27. Ja również bardzo poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia symetrii ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Poproszę o zaproszenie do zymetri mój mail dodatek8@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. Zymetria jest super mam już 3-cią wypłatę, tylko długo czeka się na przelewy ale szybko zbiera się punkty :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam o Zymetrii to samo zdanie, podobnie jak o Klubie Zdrowia (z Klubem Widza pewnie nie będzie inaczej). Przyjemne, często pojawiające się ankiety, zrobione profesjonalnie. Niewielkie minimum do wypłaty. Czego chcieć więcej ;)

   Usuń
 30. Poproszę o zaproszenie do zymetri mój mail zaczepna@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. A w tym greenpanthera jak się usuwa konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na szybko, nie dopatrzyłam się takiej zakładki na stronie greenpanthera, ale myślę, że jak napiszesz do supportu, to na pewno wyjaśnią jak zamknąć konto.

   Usuń
 32. poproszę zaproszenia do Zymetrii i pozostałych gdzie zaproszenie potrzebne

  OdpowiedzUsuń
 33. Poproszę o zaproszenie do Zymetrii :) cbdu@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. Prosze o zaproszenie do panelu IBIS ?

  moj email : roksanastankiewicz96@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. Poproszę o zaproszenie do zymetrii mój e-mail julita8921@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. poproszę również o zaproszenie do klubu zdrowia i klubu widza e-mail julita8921@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 37. brian.kamol@wp.pl rownież prosił bym zaproszenie do zymetrii

  OdpowiedzUsuń
 38. The panel station... MASAKRA. Z początku ok,ale jak dochodzi się do wypłaty to ... brak ankiet lub niezakwalifikowanie się. Szkoda czasu i nerwów na to G... .

  OdpowiedzUsuń
 39. poprosze o zaproszenie do klubu zdrowia zymetrii: karyuu.endaan@gmail.com
  dziekuje! :)

  OdpowiedzUsuń
 40. poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia zymetrii: kasia.olak@wp.pl
  dziękuje! :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia i klubu widza: dorota.walczak@poczta.onet.pl Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 42. Jako, że siedzę w internetowych ankietach od lat to uważam, że mogę się nazywać ekspertem. ;) Przez lata korzystałem z wielu serwisów, oczywiście do każdego z nich miałem różne odczucia, ale po latach doszedłem do wniosku, że tylko jeden z nich jest wart uwagi każdego kto jest choć trochę zainteresowany ankietami w internecie i chciałby sobie trochę dorobić. badanie-opinii.pl jest to serwis, który spełnia wszystkie moje oczekiwania i daje mi wszystko, czego oczekuję od takiego serwisu. Jest naprawdę wart waszej uwagi, totalnie top 1!

  OdpowiedzUsuń
 43. Potwierdzam zdanie Pana Pawła - również korzystam chętnie portalu badanie-opinii.pl. Są bardzo uczciwi i wypłacają rzetelnie pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
 44. Poproszę o zaproszenie do Zymetrii i klubu zdrowia Zymetrii patrycja.kaczuba@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

 45. Poproszę o zaproszenie do klubu zdrowia zymetrii: patrycja.kaczuba@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 46. Także polecam Badanie-opinii.pl jest to naprawdę fajny panel badawczy. Uczciwie płacą pieniądze. Ankiety są ciekawe i nie zajmują dużo czasu. Poza tym można je wypełniać przez telefon, bo jest aplikacja mobilna.

  OdpowiedzUsuń
 47. Bardzo fany jest panel badanie-opinii.pl uczciwie płacą. Gotówka szybko trafiła na moje konto. Poza tym ankiety nie są za długie i można je wypełniać przez telefon.

  OdpowiedzUsuń
 48. jak dla mnie panel badanie-opinii.pl najlepszy - warto przetestować i porównać z innymi

  OdpowiedzUsuń
 49. to już nikt nie komentuje???
  proszę o zaproszenia do tych najlepszych:-)

  OdpowiedzUsuń
 50. Jeszcze takie pytanie: czy więcej ankiet dostają kobiety czy mężczyźni? starsi czy młodsi?

  OdpowiedzUsuń
 51. czy przy rejestracji można posłużyć się pseudonimem, czy dane osobowe są weryfikowane?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *