Mega promocja w mBank 720 zł bonusów w promocji konta osobistego i 6,5% na koncie oszczędnościowym

Promocja Konta Osobistego w mBanku: Jak Zdobyć Do 720 zł?


Witajcie! Przychodzę do Was z kolejną promocją bankową. - tym co lubimy najbardziej. Tym razem prześwietlę ofertę mBanku, którego oferty dotąd nie opisywałam. Nie dlatego, że bank nigdy promocji kont nie organizował, ale dlatego, że tego typu ofert jest na tyle dużo, że nie zawsze udaje się je wszystkie opisać. Tak czy inaczej mBank zalicza swój debiut na blogu, startując z promocją, w której możecie zgarnąć nawet 720 zł! 520 zł w gotówce oraz 200 zł w formie bonów do Biedronki, a do tego Allegro Smart na miesiąc za darmo. Jeżeli chcecie wypróbować usługi mBanku lub zwyczajnie dorobić parę stówek lub tak jak ja jesteście etetowymi łowcami promocji bankowych - ten wpis jest dla Was.

Rekordowa promocją od mBanku. 720 zł na zakupy dla nowych klientów 

Promocja mBanku, która chce Wam przedstawić, jest podzielona na dwie części. Pierwsza część ,w której możecie zyskać 520 zł w gotówce na potrzeby wpisu będę nazywać "promocją bazową". Natomiast druga część dotyczyć będzie akcji dodatkowej , w której możecie zyskać 200 zł w formie bonów na zakupy do Biedronki oraz usługę Allegro Smart. Obie akcje oprócz oferowanych bonusów różnią się przede wszystkim okresem karencji.  Jeżeli spełnicie warunki obu promocji, będziecie mogli zgarnąć w sumie nawet 720 zł. Poniżej znajdziecie przewodnik w którym równolegle opiszę jak zdobyć powyższe nagrody.

Jak skorzystać z promocji bankowej - terminy i warunki

Nowy klient i okresy karencji

Promocja bazowa skierowana jest do osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są nowymi klientami banku. Nowym klientem banku jest osoba, która od 01.01.2020 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Natomiast w przypadku promocji dodatkowej okres karencji jest o wiele dłuższy, bo wziąć w niej udział mogą klienci, którzy nie mieli konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego aż(!) od 01.01.2015 r.

Terminy 

Promocja bazowa trwa od 03.04.2024 r. do 05.06.2024 r.

Natomiast nagrodę dodatkową możecie zdobyć składając wniosek do 27.06.2024 r. lub do wyczerpania limitu 3000 otwartych rachunków

Warunki uczestnictwa w promocji konta osobistego w mBanku

💡Zanim otworzysz eKonto do usług zgodnie z poniższą instrukcją, zastanów się czy będziesz korzystał z obu części promocji czy też że względu na długi okres karencji tylko z jej "podstawowej części" Jeżeli możesz brać udział w "całej akcji", przed otwarciem eKonta do usług zapisz się do promocji za pomocą formularza, który znajdziesz na stronie promocji. Jest to warunek konieczny do zdobycia bonów na zakupy.

Następnie:

💡Wyrażenie zgody na mOkazje oraz złożenie wniosku o konto tego samego dnia, co wypełnienie formularza, wymagane jest tylko przy "promocji dodatkowej".

 • Zaakceptuj oświadczenia przedstawione w części MOJE OŚWIADCZENIA na wniosku.
 • Zawrzyj indywidualną  umowę o konto (nie możesz go otworzyć konta razem z drugą osobą).

Co zrobić, żeby zyskać 520 zł nagrody w "promocji bazowej"?

eKonto do uslug (400 zł)

Powyższe nagrody możesz zdobyć bardzo łatwo, wystarczy, że:

 • zrobisz jednorazowy wpływ  na swoje konto w kwocie minimum 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia oraz jeszcze dwa razy powtórzysz tę operację - do końca drugiego i do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta. 
💡Może być to przelew z Twojego konta w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub oddziale banku.
 • wykonasz minimum 8 transakcji kartą lub BLIK w każdym z okresów:
  • do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
  • do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
  • do końca trzeciego pełnego miesiąca po otwarciu konta oraz nie anulujesz transakcji do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś.
💡 Zgodnie z regulaminem za  transakcje uważane są: "płatności kartą wydaną do konta(w tym płatności telefonem i/lub transakcje BLIKIEM/zbliżeniowe BLIKIEM (...)w punktach handlowo–usługowych i w internecie.

Za wszystkie powyższe czynności otrzymasz 400 zł płatne w 4 turach:

 • Premię  w wysokości 100 zł za szybki wpływ i transakcje otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
 • Premie 2x50 zł za wpływy i transakcje w kolejnych miesiącach, otrzymasz do końca trzeciego i czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług.
 • Bonus za otwarcie eKonta do usług przez selfie albo e-dowód oraz za spełnienie łącznie wszystkich powyższych warunków otrzymasz  200 zł, płatne do końca czwartego pełnego miesiąca po otwarciu konta osobistego.

120 zł za otwarcie eKonta Junior

Zdecydowanie najprzyjemniejsza część promocji. Aby otrzymać 120 zł przelewem, należy:
 • Otworzyć eKonto do usług zgodnie z instrukcjami zawartymi powyżej 
 • Otworzyć eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu konta osobistego 
I to byłyby wszystkie warunki, jakie należy spełnić, aby zyskać 120 zł. 

💡Ważne! Ten bonus można zyskać tylko raz, bez względu ile kont Junior dla swoich dzieci otworzysz. 

Nagrodę za otwarcie eKonta Junior otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta do usług, np. jeśli przystąpisz do promocji w maju i w czerwcu otworzyłeś eKonto Junior, to bonus otrzymasz do końca lipca.

Jak zdobyć 200 zł na zakupy do Biedronki i Allegro Smart na miesiąc za darmo?

O tym jak zdobyć karty podarunkowe na zakupy napisałam już prawie wszystko. 
💡Pamiętaj o długim okresie karencji od 01.01.2015 r., konieczności wypełniania formularza przed otwarciem konta. Formularz rejestracyjny i wniosek o konto muszą być wypełnione tego samego dnia. Wyraź też zgodę na mOkazje.

Co najważniejsze, spełnienie wszystkich warunków w promocji bazowej eKonta do usług zagwarantuje Ci również nagrody w promocji dodatkowej (wpływy, transakcje itd.).

E-kod o wartości 100 zł oraz usługę Allegro Smart na miesiąc za darmo otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
Następnie dwa e-kody o wartości 50 zł każdy otrzymasz do końca trzeciego i czwartego pełnego miesiąca po otwarciu konta.
Kody znajdziesz w zakładce mOkazje w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej.


6,5% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele

Promocja mBanku to nie tylko bonus za otwarcie konta osobistego. To także okazja by zyskać więcej na koncie oszczędnościowym. Otwierając eKonto do usług w ramach opisanej wyżej akcji promocyjnej, możesz także otworzyć rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Dzięki temu zyskasz 6,5% dla swoich oszczędności przez 3 miesiące do kwoty 50 000 zł (nadwyżka środków będzie pracowała według standardowego oprocentowania 0,5%).
Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowania 6,5% jest otwarcie konta oszczędnościowego (podobnie jak konta osobistego) za pomocą e-dowodu lub metodą na selfie. W przypadku wybrania innej metody potwierdzenia tożsamości, oprocentowanie na koncie oszczędnościowym będzie wynosiło 5,3% w skali roku.

Opłaty za eKonto do usług

Podstawowe opłaty za eKonto do usług - mBank 

Opłaty za eKonto Junior

Opłaty za eKonto Junior 


Nie przegap okazji! Skorzystaj z promocji konta osobistego w mBanku i zgarnij rekordowo wysokie nagrody oraz 6,5% na koncie oszczędnościowym. 
Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami śledź mnie na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *