150 zł dla rodzica i dziecka w promocji Konta dla Młodych w Banku Santander

Jak skorzystać z promocji konta dla dzieci w Banku Santander: Praktyczny przewodnik


Jeśli szukasz sposobu na oszczędności dla siebie i swojego dziecka, to promocja konta dla dzieci w Banku Santander może być idealnym rozwiązaniem. Dzięki prostym zasadom możesz zyskać 50 zł  dla siebie, jak i 100 zł dla swojego dziecka. Dodatkowo jeżeli (jeszcze nie jesteś) klientem Banku Santander możesz możesz skorzystać z promocji konta osobistego i zyskać dodatkowe 400 zł

Promocja konta dla dzieci i nastolatków w Banku Santander 

Zacznijmy od podstawowych zasad uczestnictwa w promocji konta dla dzieci, abyś mógł jak najszybciej z niej skorzystać. Musisz pamiętać, że liczba wniosków jest ograniczona i wynosi tylko 2000, a kolejność wypłaty nagród zależy od jak najszybszego wypełnienia warunków promocji.


Kto może wziąć udział i jakie są zasady promocji?

Promocja skierowana jest zarówno do rodzica jak i do dziecka.

Rodzic:

Aby wziąć udział w promocji, musisz spełnić kilka podstawowych warunków:

  • Musisz być osobą fizyczną pełnoletnią, posiadającą polskie obywatelstwo i zamieszkującą na terenie Polski. Oprócz tego, konieczne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz pełnej zdolności do czynności prawnych. 
  • Promocja skierowana jest zarówno do obecnych jak i "przyszłych" klientów Banku mających konto osobiste w Banku Santander oraz dostęp do usług Santander internet. 
💡Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem Banku Santander, otwierając konto osobiste i spełniając proste zasady możesz zyskać 400 zł i dodatkowe bonusy, a także dostęp do jednego z najlepszych rachunków na rynku. Do promocji możesz przystąpić za pomocą dedykowanej strony, a zasady jakie należy spełnić opisałam w oddzielnym wpisie.
  • Jeśli chcesz otworzyć konto dla swojego dziecka lub nastolatka, musisz w pierwszej kolejności - do 3 czerwca 2024 r. - zarejestrować się do promocji za pomocą formularza zamieszczonego na stronie. Następnie podać niezbędne dane oraz zaakceptować regulamin promocji. Monit informujący o promocji wyświetla się również w aplikacji mobilnej banku i przeniesie Cię on również do formularza rejestracyjnego.
Monit informujący o promocji konta dla młodych w Banku Santander 
  • W następnym kroku złóż wniosek o konto dla dziecka lub nastolatka z kartą Dopasowaną wyłącznie przez Santander Internet.
💡Pamiętaj, że dane wpisane w formularzu rejestracyjnym muszą pokrywać się z danymi z wniosku o otwarcie konta dla dziecka.
  • Podczas zakładania konta dla dziecka wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na wysyłanie korespondencji przez Bank w formie elektronicznej oraz zadbaj, by takie same zgody były wyrażone również na Twoim koncie najpóźniej w dniu otwarcia konta dla dziecka (o ile wcześniej tego nie zrobiłeś). Nie cofaj zgód, aż do momentu wypłaty nagród.
  • Zapewnij wpływ na konto dziecka na kwotę minimum 50 zł najpóźniej do 30 czerwca 2024 r.
Za wykonanie powyższych kroków do 16 lipca 2024 r. otrzymasz 50 zł na swoje konto osobiste.

Dziecko w wieku 7-12 lat:


Dziecko musi zapłacić kartą wydaną do konta co najmniej 6 razy do 30 czerwca 2024 r. 

Dziecko w wieku 13-17 lat:


Natomiast, jeśli otwierasz konto dla nastolatka w wieku 13-17 lat, nastolatek musi: 
  • Zalogować się minimum 1 raz do aplikacji mobilnej Santander mobile 
  • Zapłacić minimum 6 razy BLIKIEM lub kartą Dopasowaną z konta otwartego w promocji.
💡 Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych. Natomiast do płatności BLIK zaliczane są zakupy stacjonarne i internetowe oraz wypłaty z bankomatów BLIK (z wyłączeniem płatności zbliżeniowych BLIK)

Za wykonanie tych prostych czynności do 16 lipca 2024 r. na konto dziecka wpłynie 100 zł.

Regulamin promocji: "Nawet 150 zł z kontem dla młodych"

Opłaty za Konto dla Młodych w Banku Santander 

Konta dla dzieci i młodzieży zazwyczaj nie są obwarowane żadnymi opłatami za ich prowadzenie. Nie inaczej jest także w tym przypadku. Ponadto bank nie pobiera opłaty za wydanie karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.


Promocja konta dla dzieci w Banku Santander to doskonała szansa na budowanie oszczędności i dobrych nawyków finansowych u swojego dziecka. Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, aby otrzymać atrakcyjne nagrody. Próbujcie i korzystajcie z kumulacji promocji!


Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *