Elegancka promocja - 800 zł do salonów Vistula za przetestowanie całkowicie darmowej karty kredytowej

Karta kredytowa Citi Simplicity - promocja

Chcesz wiedzieć, jak wziąć udział w promocji karty kredytowej Citibank Citi Simplicity i zgarnąć fantastyczne nagrody? Nic prostszego! Przeczytaj poniższy wpis, a dowiesz się wszystkiego, co potrzebne, by być w grze o atrakcyjne upominki. Tym razem Bank przygotował dla pierwszych 200 klientów karty podarunkowe do salonów Vistula o łącznej wartości aż 800 zł.

Oferta promocyjna karty Citi Simplicity z nagrodami o wartości 800 zł

Okres obowiązywania oferty


Promocja trwa od 15 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. lub do wyczerpania puli 200 zawartych umów o kartę kredytową. 


Warunki uczestnictwa i nagrody 


Aby wziąć udział w promocji, musisz spełnić kilka warunków:


  1. 💳Złożenie wniosku o kartę: W okresie obowiązywania oferty złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank Citi Simplicity.
  2. 📄Dostarczenie dokumentu dochodowego: W terminie 10 dni roboczych od złożenia wniosku: Dostarcz wymagany przez bank dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku dochody. Gdyby dostarczony dokument nie był dla banku wystarczający, placówka będzie prosić o dodatkowe zaświadczenie. (Jest to warunek konieczny w tej edycji promocji - w załączniku znajduje się lista akceptowanych przez bank dokumentów)
  3. ✍️Zawarcie umowy o kartę i aktywacja karty: Na podstawie wniosku zawrzyj z bankiem umowę o kartę i aktywuj kartę za pomocą serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile.
  4. 🎁Przystąpienie do programu Bezcenne Chwile: Nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, dokonaj przystąpienia do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj się w programie.
  5. 💲Dokonanie transakcji kartą: W pierwszym i drugim. Czwartym i piątym. Szóstym i siódmym. Ósmym i  dziewiątym. Dziesiątym i jedenastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy), dokonaj kartą przynajmniej pięciu transakcji, których łączna wartość wyniesie nie mniej niż 500 zł. Transakcje muszą być bezgotówkowe i nie mogą być transakcjami szczególnymi ani transakcjami zwróconymi. 
  6. 🚫Wyłączeni z promocji: Osoby, które od 1 kwietnia 2023 r. posiadały w banku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki, nie mogą wziąć udziału w promocji.

Nagroda I

Za wykonanie wszystkich powyższych aktywności w każdym z dwumiesięcznych okresów, otrzymasz 4 elektroniczne karty podarunkowe o wartości 200 zł do sklepów Vistula.
E- kod ważny jest do 31.05.2025 r. i może być wymieniony na dowolny towar w sklepach stacjonarnych Vistula. (Szczegóły dotyczące jego wykorzystania znajdują się w regulaminie promocji). 

Nagroda II

Dodatkowo za spełnienie tych samych warunków trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę otrzymasz kod rabatowy o wartości 100 zł na zakup krawata lub apaszki.

Nagroda IV

Ponadto uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają:

Przekazanie nagród

Nagroda zostanie przyznana jedynie w przypadku, gdy karta będzie aktywna w dniu przyznania nagrody, a uczestnik nie zmienił swoich dyspozycji dotyczących warunków oferty.
Uczestnicy promocji zostaną powiadomieni o przyznaniu nagród w wiadomości w serwisie Citibank Online. Nagrody w formie kodów e-kodów zostaną przekazane w tą samą drogą w ciągu 30 dni od otrzymania informacji o ich przyznaniu.

Regulamin promocji 

Opłaty za kartę kredytową Citi Simplicity od Citi Bank

Zgodnie z tym, co napisałam powyżej - dla uczestników akcji, którzy spełnią wszystkie warunki promocji,  karta przez rok będzie całkowicie za darmo. Natomiast po upływie tego okresu lub w przypadku braku spełnienia wszystkich warunków, opłata za kartę wynosi 12 zł/mc. Opłata może zostać zwrócona w następnym okresie rozliczeniowym jeżeli w danym miesiącu wykonasz transakcję na mim. 1000 zł. W przypadku niespłacenie zadłużenia po upływie okresu bezodsetkowego 
(do 56 dni),RRSO wynosi 23,15%.

Szczegóły znajdziesz w Tabeli opłat i prowizji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad korzystania z kart kredytowych, zajrzyj do mojego poradnika:

Nie przegap także innych ciekawych promocji kart kredytowych.


Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *