Mamy rekord! Ile zarobiłam na promocjach bankowych - podsumowanie marca

Zarabianie na promocjach bankowych - marzec 2024

Zbliża się koniec miesiąca, więc przyszedł czas na podsumowanie mojego zarabiania na promocjach bankowych.

W marcu zarówno odbierałam nagrody z wcześniejszych promocji, ale także skorzystałam z całkiem nowych akcji organizowanych przez banki, żeby zwiększyć swoje zyski. Nie zamknęłam, żadnego produktu bankowego (chociaż było blisko).

Podsumowanie uczestnictwa w promocjach bankowych - ile da się zarobić?

Z jakich promocji bankowych korzystam?

Lista produktów bankowych, z których korzystam ja, jak i mój mąż, które przynoszą nam profity - jest całkiem długa. 

Konta osobiste, oszczędnościowe czy karty kredytowe mamy w sześciu bankach. Żadne z nich nie generują dodatkowych kosztów. Ich zadaniem jest przynosić wyłącznie zyski.

  1. Santander - tutaj konta osobiste mamy obydwoje. Oba otwarte w promocji. Dodatkowo podpięte pod jedno z nich jest konto dla dziecka - również objęte akcją promocyjną.
  2. Pekao (z Żubrem) - w tym przypadku aktywne jest jedno Konto Przekorzystne wraz z trzema kontami dla dzieci (każde objęte promocją). Dodatkowo korzystamy z promocji konta oszczędnościowego (7% dla nowych środków przez 5 miesięcy).
  3. ING - Nowa pozycja w zestawieniu. Przez moją opieszałość promocja prawie przeszła mi koło nosa. Jednak udało się otworzyć Konto Direct w ramach sprzedaży premiowej. Teraz wystarczy tylko spełniać warunki, aby zyskać dodatkowe 500 zł. 
  4. PKO BP - można powiedzieć, że to biały kruk na rynku promocji . Taka okazja może się nie powtórzyć, więc mam Konto za Zero, żeby wyrwać 300 zł cashbacku za zakupy.
  5. Millennium - Konto 360 stopni uważam, za najlepszy rachunek na rynku. Dlatego jest to moje podstawowe konto - póki co - nie do ruszenia. Dodatkowo bank zaoferował mi promocję kont dla dzieci, z której skorzystałam. 
  6. Velo Bank - tu została tylko karta kredytowa. Ze względu na łatwość uniknięcia opłat (5 transakcji w miesiącu). Póki co bez promocji.

Byłam bliska wypowiedzenia umowy o drugą kartę kredytową w Banku Millennium, ponieważ kończy się promocja i po roku użytkowania karta nie byłaby darmowa. Jednak, po rozmowie z konsultantem dostałam kolejne pół roku bez opłat 👍, w zamian za cofnięcie dyspozycji wypowiedzenia umowy. Jest to kolejny argument na potwierdzenie tezy, że nie warto być stałym klientem w banku, ani jakiejkolwiek innej firmie czy i instytucji.

Produktów bankowych mamy całkiem sporo, ale taka jest istota korzystania z promocji. Im więcej otwartych kont - tym wyzsze benefity.

Ile można zarobić na promocjach bankowych - podsumowanie marca 2024

I tak przechodzimy do sedna. W tym miesiącu dały nam zarobić  tylko dwa banki, ale na tyle dobrze, że pobiliśmy swój dotychczasowy rekord w zarabianiu na promocjach banków.

Bank Santander - wypłacił dwie nagrody po 150 zł w ramach promocji konta osobistego oraz konta dla dziecka, natomiast

Nagroda w ramach sprzedaży premiowej Banku Santander 
Bonus za otwarcie konta dla dziecka w ramach promocji 

Bank Pekao - sypnął groszem (3x 150 zł) również za otwarcie kont dla trójki naszych dzieci. Co ważne nadal Wy i Wasze pociechy możecie z tej promocji skorzystać. Tradycyjnie nie doliczam odsetek ze zdeponowanych oszczędności na koncie otwartym w ramach promocji.

Dlaczego warto korzystać z promocji bankowych Bo można zdobyć nagrody pieniężne dla własnych dzieci.

Nagrody na start od banku Pekao dla trójki moich dzieci 


Podsumowując nasze zyski z uczestnictwa w bankowych promocjach w marcu 2024 roku zamknęły się w rekordowej kwocie 750 zł! Jest to już całkiem spory zastrzyk pieniędzy, z którego nie łatwo zrezygnować. 

W zanadrzu mamy jeszcze promocję Alior Banku, która czeka na swoją kolej. 

Jeżeli chcecie tak jak my zarabiać na bankach, testować konta i inne produkty polskich instytucji finansowych, zaglądajcie do zakładki Promocje bankowe po aktualne akcje promocyjne wraz ze szczegółową instrukcją zdobycia nagród. 

Gdy już to zrobicie - to pochwalcie się swoimi zarobkami! 

M.

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *