430 zł do zgarnięcia w promocji konta Banku BNP Paribas

Załóż konto w promocji w Banku BNP Paribas 

Bank BNP Paribas nie zwalnia tempa. Po raz kolejny proponuję promocję, dzięki której można zyskać 430 zł przelewem na konto. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli skorzystać z poprzedniej promocji - korzystajcie. Macie czas do 17.05.2024 r. lub do wyczerpania puli 9000 wniosków.

Promocja bankowa BNP Paribas i nagrody w wysokości 430 zl

Dla kogo jest promocja?

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które mają polskie obywatelstwo, posługują się polskim dowodem osobistym oraz moją pełną zdolność do czynności prawnych, a także w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

Co zrobić żeby wziąć udział w promocji BNP Paribas?

  • Wypełnij formularz rejestracyjny wyłącznie przez dedykowaną stronę promocji najpóźniej do 17.05.2024. Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej, gdy zostanie wyczerpana pula 9000 rejestracji.
  • Wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin.  
  • Następnie kliknij przycisk "zarejestruj się" na dole formularza. 

Na adres email podany wcześniej otrzymasz link promocyjny do wniosku o otwarcie konta. Otwórz rachunek wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Na obie czynności Masz czas do 17 maja 2024 r. Pamiętaj że dane wpisane w formularzu rejestracyjnym oraz wniosku o utworzenie rachunku, muszą się ze sobą pokrywać.

Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

  • Na stronie internetowej banku, wtedy kurier zweryfikuje twoją tożsamość i dostarczy kartę do konta.
  • Za pomocą wideoweryfikacji w aplikacji Go mobile. Aplikacja musi zostać pobrana wyłącznie przez link przysłany w sms-ie, a wideoweryfikacja nie może zostać przerwana. Jeżeli z jakichś powodów będziesz musiał przerwać potwierdzenie tożsamości, należy wtedy odinstalować aplikacje i zainstalować ją ponownie korzystając z linku przesłanego w sms-ie. W przeciwnym razie możesz nie zostać włączony do promocji. Do 31 maja za pomocą unikalnego kodu SMS podpisz umowę w serwisie Autenti i aktywuj kartę, a dane do logowania dostaniesz w wiadomości e-mail.

Jak zdobyć Nagrody w promocji BNP Paribas

Premia w wysokości 430 zł wypłacana jest w trzech transzach.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł przelewem otrzymasz ze samo otworzenie konta, zgodnie z zasadami opisanymi powyżej. 

Nagrodę w wysokości 380 zł wypłaconą w dwóch transzach po 190 zł otrzymasz przelewem, jeżeli spełniasz warunki do otrzymania pierwszej premii oraz w dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki do uzyskania pierwszej nagrody:

  • Wykonasz min. 2 przelewy w kwocie minimum 50 zł każdy (chodzi o tradycyjny przelew, do promocji nie będą zaliczały się przelewy na telefon BLIK czy przelewy natychmiastowy czy przelewy przy zastosowaniu płatności internetowych (PayU, Przelewy 24 itp.))
  • Wykonasz min. 4 transakcje BLIK na dowolną kwotę. Mogą być to transakcje i/lub przelewy na telefon. Z wyjątkiem transakcji o podanych kodach MCC:
  • Zapewnisz wpływ na konto w łącznej kwocie min. 900 zł (może być to przelew z twojego konta w innym banku).
(Wypłata trzeciej nagrody uzależniona jest od spełnienia warunków do wypłaty nagrody drugiej).

Wypłata nagród – terminy

Wszyscy z uczestnicy promocji, zostaną poinformowani przez organizatora o przyznaniu każdej z nagród w wiadomości, która zostanie wysłana na adres mailowy podany we wniosku. Najpóźniej do 22 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki do uzyskania nagrody.

Nagrody zostaną wysłane zgodnie z poniższą tabelą:


Harmonogram wypłaty nagród w promocji 

Jak odebrać nagrody w promocji "Promocja dla Ciebie"?

W mailu informującym o przyznaniu nagrody, każdy z klientów otrzyma link z unikalnym kodem który posłuży do logowania na stronie w której należy podać numer konta osobistego otworzonego w ramach promocji, na które zostanie wypłacona nagroda. Czas na uzupełnienie numeru konta masz do 26 dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o przyznaniu pierwszej nagrody.

Regulamin promocji "Promocja dla Ciebie"

Opłaty za konto w BNP Paribas

Opłata za prowadzenie konta będzie wynosić 0 zł/2,50 zł, gdy: co najmniej raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku  (do końca 2024 r. gwarantuje to promocja "Konto za 0 zł).

Natomiast karta również będzie darmowa, jeżeli:

  • użytkownik karty ma mniej niż 26 lat

lub

  • w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty, wykona przynajmniej trzy transakcje kartą na dowolne kwoty

Tabela opłat i prowizji 

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej rekordowej promocji pamiętaj, zarejestruj się poprzez dedykowaną stronę akcji specjalnej.

>430 zł w promocji Banku BNP Paribas<
Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *