Tikrow - agencja pracy natychmiastowej - innowacyjny start-up prosto z Polski

Odkryj Tikrow: Innowacyjną Agencję Pracy Bezpośredniej 


Szukasz pracy? Tikrow może być rozwiązaniem, które zmieni Twój sposób myślenia o pracy tymczasowej. W dzisiejszym poście na blogu przyjrzymy się bliżej tej innowacyjnej agencji pracy natychmiastowej, dowiesz się, jak działa, jak pracować, jakie są opinie oraz co najważniejsze - ile można zarobić?

Tikrow - co to jest, wynagrodzenie, opinie

Jak działa Tikrow?


Tikrow to polski start-up, który zrewolucjonizował rynek pracy tymczasowej. Dzięki platformie online oraz aplikacji, które działają jako pośrednik pomiędzy pracodawcami a kandydatami, eliminuje tradycyjne agencje pośrednictwa pracy. Proces jest prosty: pracodawcy publikują oferty pracy, a ponad 160 000 kandydatów może bezpośrednio aplikować na nie poprzez wspomnianą platformę lub aplikację mobilną. Tikrow wypełnia lukę na rynku pracy, pomagając pracodawcom zapełnić grafiki w sytuacji braków kadrowych, a pracownikom daje szansę pracy "na już". Dzięki Tikrow znajdziesz pracę dorywczą w mgnieniu oka, a Twoja wypłata pojaw się na koncie najpóźniej następnego dnia po wykonanym zleceniu. Tikrow stawia na transparentność i uczciwość w procesie rekrutacji, będąc cały czas w kontakcie zarówno z pracownikami jak i pracodawcami. Budując zaufanie zarówno u pracodawców, jak i kandydatów.


Jak pracować z Tikrow?


Rejestracja: 

Pierwszym krokiem jest rejestracja na platformie Tikrow. Wypełnij swoje dane osobowe oraz informacje potrzebne do rozliczeń. Poczekaj na zatwierdzenie swojej aplikacji.


Wyszukiwanie ofert: 

Po zalogowaniu się możesz przeglądać dostępne oferty pracy, korzystając z różnych filtrów, takich jak lokalizacja, branża czy wymagane kwalifikacje. Przy każdej ofercie znajdują się niezbędne informacje dotyczące zlecenia takie jak: lokalizacja, data i godziny wykonania zlecenia, stawka godzinowa/za całe zlecenie, wymagania pracodawcy i zakres obowiązków.

Tikrow - aplikacja


Aplikowanie:

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, możesz bezpośrednio aplikować na nią poprzez platformę. Tikrow zapewnia szybką komunikację pomiędzy pracodawcą a kandydatem, co przyspiesza proces rekrutacji. 


Tikrow - umowa, praca, wynagrodzenie:

Podejmując zatrudnienie poprzez Tikrow pamiętaj, aby zachować ustalone terminy oraz wykonywać swoją pracę z należytą starannością i zgodnie z przyjętymi standardami. Każdy pracownik po wykonanym zleceniu, jest oceniany przez pracodawcę. Dwie pierwsze negatywne oceny lub dwie nieobecności pod rząd, mogą skutkować zablokowaniem konta. Pozytywny feedback od pracodawcy, to większe szanse na późniejsze zatrudnienie. Pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy zlecenia. W przypadku pozytywnej weryfikacji wykonanej pracy, wynagrodzenie wypłacane jest w ciągu 48h od wykonania zlecenia

Tikrow - gdzie można pracować:

Tikrow współpracuje z wieloma uznanymi na polskim rynku przedsiębiorcami, takimi jak: Biedronka, Decathlon, Jula, Leroy Merlin czy sieć kawiarni Costa Coffe. Najczęściej zlecenia dotyczą pracy na produkcji, magazynie czy w charakterze kasjera.

Tikrow - gdzie można pracować 

Plusy Tikrow:


Szybki kontakt: 

Dzięki Tikrow pracodawcy i kandydaci mogą szybko nawiązać kontakt i wymienić się informacjami dotyczącymi oferty pracy.

Elastyczna forma zatrudnienia:

Jeżeli szukasz pracy dodatkowej, dzięki Tikrow w łatwy sposób możesz zapełnić swój grafik i dorobisz do domowego budżetu.

Wypłata tuż po wykonanym zleceniu:

Dzięki Tikrow dostajesz wynagrodzenie po każdym wykonanym zleceniu do 48h po wykonanej pracy. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy "na już", platforma może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.


Minusy Tikrow:


Niewielka ilość zleceń w małych miejscowościach:

Tikrow to stosunkowo młody start-up, który obejmuje swoim zasięgiem głównie duże miasta lub okolice większych aglomeracji. W przypadku mniejszych miejscowości, może być problem ze zleceniami lub są one "rozchwytywane" bardzo szybko.


Dzięki Tikrow masz szansę na znalezienie pracy lub pracowników bez zbędnego pośrednictwa agencji. Skorzystaj z tej innowacyjnej platformy już dziś i dołącz do społeczności Tikrow!

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *