[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]Promocja Banku Pocztowego - 300 zł w Mastercard Bezcenne Chwile i superłatwe warunki

Promocja Banku Pocztowego 

Mamy debiut na blogu. Debiut banku, który raczej z promocjami bankowymi się nie kojarzy. A jednak. Przeczytajcie jak w łatwy sposób złapać 300 zł w punktach od MasterCard Bezcenne Chwile i Banku Pocztowego.

Promocja Banku Pocztowego 

Dla kogo promocja w Banku Pocztowym i jak do niej przystąpić?

Zasady przystąpienia do promocji są bardzo proste. Jeżeli nie miałeś konta osobistego w Banku Pocztowym od 01.01.2024 r do 31.01.2024 r. i chcesz zdobyć 300 zł w punktach MasterCard Bezcenne Chwile:
  • Otwórz konto osobiste w Banku Pocztowym przez dedykowaną stronę promocji (polecam: Konto w Porządku na Start (dla osób poniżej 26 rż.) lub Konto w porządku (dla pozostałych klientów), ponieważ bardzo łatwo jest uniknąć opłat za prowadzenie rachunku. Na przystąpienie do akcji specjalnej masz czas do 30.04.2024 r. lub do wyczerpania puli 12 000 nagród po 8000 pkt każda.
  • Podczas otwarcia konta zawnioskuj o kartę fizyczną (karta z logo Poczty Polskiej z wyłączeniem karty Caritas) lub wirtualną Mastercard.
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji od banku na adres email.
  • W czasie trwania promocji, zarejestruj kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile, nawet jeśli przed 15.01.2024 miałeś zarejestrowaną kartę innego banku w programie. 

Jak zyskać 300 zł w promocji Banku Pocztowego?

W lutym, marcu i kwietniu:
  • zrób przynajmniej 3 transakcje kartą na dowolną kwotę. Wyłączone są m.in. transakcje zwrócone oraz więcej niż jedna transakcja zrobiona tego samego dnia w tym samym punkcie. (Nie uda się więc np. podzielenie zakupów w kasie samoobsługowej w Biedronce). Z promocji wyłączone są również transakcje o poniższych kodach MCC:
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł. (Nie może być to wpływ z innego konta w Banku Pocztowym, ale przelew z rachunku w innym banku - tak).
Wypełniając powyższe warunki zapewnisz sobie nagrodę w wysokości 3x8000 pkt w Mastercard Bezcenne Chwile. Gdyby w którymś z miesięcy nie udało Ci się spełnić warunków akcji, nie zostaniesz całkowicie wykluczony z promocji. Zdobędziesz nagrody za okresy, w których warunki do uzyskania nagrody zostały spełnione.

Kiedy otrzymam swoje nagrody w promocji bankowej?

Nagrody otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych następujących po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. W praktyce punkty przyznawane są bardzo szybko. Nawet w ciągu kilku dni. Łączna pula nagród wynosi 12 000x 8000 pkt. Warto się spieszyć, gdyż warunki promocji są bardzo proste.

Opłaty za konto w Porządku i w Porządku na Start w Banku Pocztowym 

Tak jak wspominałam powyżej, niewątpliwą zaletą opisanej promocji jest fakt, że w łatwy sposób można uniknąć opłat za prowadzenie konta.

*W przypadku wyboru karty wirtualnej MasterCard opłata będzie wynosiła 0zł/4,99zł przy spełnieniu takich samych warunków jak w przypadku karty fizycznej.

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *