Promka na wyjazd 490 złotych dla otwierających konto osobiste w BNP Paribas

   

Najlepsze promocje bankowe - Konto osobiste BNP Paribas 

Banki wyraźnie rozpieszczają klientów promocjami. Po raz kolejny poleca się  Konto Otwarte na Ciebie w Banku BNP Paribas. Do wzięcia jest  490 zł w najlepszej możliwej formie, czyli 80 zł w  formie czyli przelewem na konto. Macie czas do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania puli 5000 wniosków.

Dla kogo jest promocja?

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które mają polskie obywatelstwo, posługują się polskim dowodem osobistym oraz moją pełną zdolność do czynności prawnych, a także w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas (jako właściciel lub współwłaściciel).

Najlepsza promocja konta osobistego BNP Paribas 

Co zrobić żeby wziąć udział w promocji BNP Paribas?

 • Wypełnij formularz rejestracyjny wyłącznie przez dedykowaną stronę promocji najpóźniej do 30.09.2024. Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej, gdy zostanie wyczerpana pula 5000 rejestracji.
 • Wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin.  
 • Następnie kliknij przycisk "zarejestruj się" na dole formularza. 

Na adres email podany wcześniej otrzymasz link promocyjny do wniosku o otwarcie konta. Otwórz rachunek wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Na obie czynności Masz czas do 30 września 2024 r. Pamiętaj że dane wpisane w formularzu rejestracyjnym oraz wniosku o utworzenie rachunku, muszą się ze sobą pokrywać.

Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • Na stronie internetowej banku, wtedy kurier zweryfikuje twoją tożsamość i dostarczy kartę do konta.
 • Za pomocą wideoweryfikacji w aplikacji Go mobile. Aplikacja musi zostać pobrana wyłącznie przez link przysłany w sms-ie, a wideoweryfikacja nie może zostać przerwana. Jeżeli z jakichś powodów będziesz musiał przerwać potwierdzenie tożsamości, należy wtedy odinstalować aplikacje i zainstalować ją ponownie korzystając z linku przesłanego w sms-ie. W przeciwnym razie możesz nie zostać włączony do promocji. Do 14 października za pomocą unikalnego kodu SMS podpisz umowę w serwisie Autenti i aktywuj kartę, a dane do logowania dostaniesz w wiadomości e-mail.

Jak zdobyć Nagrody w promocji BNP Paribas

Premia w wysokości 490 zł wypłacana jest w trzech turach.

Pierwszą nagrodę w wysokości 90 zł otrzymasz za otworzenie i aktywację konta, zgodnie z zasadami opisanymi powyżej. 

Drugą nagrodę w wysokości 200 zł otrzymasz przelewem, jeżeli spełniasz warunki do otrzymania pierwszej premii oraz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków do otrzymania pierwszej nagrody:

 • Otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł 
 • Wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 250 zł
 • Aktywujesz platformę do wymiany walut FX Pl@net
 • Kupisz minimum 300 jednostek dowolnej waluty (może być to jedna transakcja lub kilka mniejszych).
💡Aby aktywować platformę FX Pl@net musisz posiadać zarówno konto osobiste jak i walutowe. Następnie logując się do bankowości internetowej (nie aplikacji mobilnej) przejdź do zakładki Usługi lub Moje Finanse, a następnie w Wymiana walutPrzejdź do FX Pl@net i zaakceptuj umowę oraz regulamin platformy.

Trzeci bonus w wysokości 200 zł wpłynie na Twoje konto jeżeli w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków do otrzymania drugiej nagrody:
 • Otrzymasz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł 
 • Wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 250 zł
 • Kupisz minimum 300 jednostek dowolnej waluty
💡W przypadku wpływów, nie będą brane pod uwagę wpłaty we wpłatomacie, przelewy z rachunków kredytowych czy przelewy z innych rachunków własnych prowadzonych w BNP Paribas. Najprościej będzie przelać wymaganą kwotę z własnego konta w innym banku.
Natomiast do regulaminowych transakcji nie będą zaliczane te o podanych kodach MCC:

Wykaz kodów MCC, które nie będą
 zaliczane do transakcji w myśl regulaminu promocji
 


Wypłata nagród – terminy

Wszyscy uczestnicy promocji, zostaną poinformowani przez organizatora o przyznaniu każdej z nagród w wiadomości, która zostanie wysłana na adres mailowy podany we wniosku. Przelew z nagrodą zostanie wysłany najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymaliście wiadomość o przyznanej premii.


Harmonogram wypłaty nagród w promocji konta osobistego

💡 Pamiętaj! Nie zamykaj/nie składaj dyspozycji zamknięcia żadnego z kont otwartych w promocji i nie odwołuj wyrażonych zgód marketingowych do momentu otrzymania wszystkich nagród .

Jak odebrać nagrody w promocji "Wymieniaj bez granic"?

W mailu informującym o przyznaniu pierwszej nagrody, każdy z klientów otrzyma link z unikalnym kodem który posłuży do logowania na stronie w której należy podać numer konta osobistego otworzonego w ramach promocji, na które zostanie wypłacona nagroda. Czas na uzupełnienie numeru konta masz do 26 dnia miesiąca , w którym otrzymasz informację o zdobyciu pierwszej nagrody.

Regulamin promocji "Wymieniaj bez granic"


Opłaty za Konto dla Ciebie w BNP Paribas

Opłata za prowadzenie konta będzie wynosić 0 zł/2,50 zł, gdy: co najmniej raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku  (do końca 2024 r. gwarantuje to promocja "Konto za 0 zł).

Natomiast karta również będzie darmowa, jeżeli:

 • użytkownik karty ma mniej niż 26 lat

lub

 • w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty, wykona przynajmniej trzy transakcje kartą na dowolne kwoty

Tabela opłat i prowizji 


Promocje Banku BNP Paribas są jednymi z najpopularniejszych na rynku. W związku z tym liczba dostępnych wniosków czesto wyczerpuje  się przed planowanym terminem zakończenia akcji. Nie warto zwlekać z wzięciem udziału w promocji bankowej. Zarejestruj się i zdobądź swoje nagrody!Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *