Dlaczego warto otworzyć Konto dla dziecka w Pekao? - 100 zł powodów

Jakie  konto dla dziecka otworzyć?

W którym banku otworzyć dziecku konto? Najlepiej w takim, który daje 100 zł na start! Powiedz o nim swojemu dziecku - nie będzie miało wątpliwości. Tak - Bank Pekao SA naszykował kolejną edycję promocji ,w której masz możliwość otworzyć konto dla swojego dziecka/dzieci i każda z pociech otrzyma swoją nagrodę w wysokości 100 zł Jest to rzecz bez precedensu, gdyż zazwyczaj regulaminy tego typu akcji pozwalają na zdobycie premii tylko jednemu dziecku. 

Dodatkowo ta akcja łączy się z promocją Konta Przekorzystnego, którą wcześniej opisałam na blogu

100 zł nagrody w promocji konta dla dzieci 


Co zrobić, żeby otrzymać dodatkowe 100 zł na każde dziecko?

Aby zyskać premię za konta dzieci i 200 zł dodatkowego bonusu, w pierwszej kolejności musisz otworzyć Konto Przekorzystne - zgodnie z instrukcją którą zamieściłam w tym poście. Następnie w bankowości elektronicznej lub aplikacji otworzyć konto Przekorzystne dla dziecka/dzieci. Masz na to czas najpóźniej do 20.04.2024

🚫Pamiętaj że zostaniesz wykluczony z promocji jeżeli: 

  • Twoje dziecko miało już konto w terminie od 1 stycznia 2021 r do 3 kwietnia 2024 r.
  • Brałeś udział we wcześniejszych edycjach promocji kont dla dzieci: „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.
  • Gdy przed otrzymaniem premii złożysz wniosek o zamknięcie któregokolwiek konta objętego promocją.

Jak zdobyć nagrodę 100 zł za konto dla dziecka?


Każde dziecko (uczestnik promocji), na które zostało otwarte konto - w zależności od wieku - musi spełnić następujące warunki promocji:

Warunki uczestnictwa w promocji konta dla dzieci poniżej 6 r.ż.

💡Otwierając Konto Przekorzystne dla dziecka, które ma mniej niż 6 lat, nie ma obowiązku wnioskowania o kartę do konta. Pamiętać jednak należy, aby na dzień 30 czerwca 2024 r. saldo na koncie dziecka wynosiło minimum 200,01 zł

Zasady promocji dla dzieci od 7 do 13 rż.

W skład pakietu PeoPay Kids wchodzą;

  • Konto Przekorzystne, 
  • Konto oszczędnościowe Mój Skarb
  • Karta MasterCard PeoPay Kids
  • Aplikacja PeoPay Kids
💡Zgodnie z regulaminem, minimum 3 transakcje bezgotówkowe wykonane w ramach promocji muszą być zakupami dokonanymi w złotówkach za pomocą karty do konta lub BLIK. Oczywiście nie mogą być to wypłaty z bankomatów, transakcje anulowane lub zwrócone.

Jakie zasady do zdobycia nagrody muszą spełniać dzieci powyżej 13 rż

Dodatkowo otwierając konto oszczędnościowe Mój Skarb (którego otworzenie jest obligatoryjne, aby spełnić warunki promocji), możesz ulokować do 5000 zł na 7% w skali roku.

Jakie nagrody za otwarcie Konta Przekorzystnego dla dziecka/dzieci?

A teraz rzecz najważniejsza. Zgodnie z regulaminem, każde dziecko (uczestnik promocji), który spełni indywidualnie warunki akcji, otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł. Oznacza to, że jeśli do promocji zgłosisz więcej niż jedno niepełnoletnie dziecko, to każde (jeżeli spełni warunki promocji) otrzyma na swoje konto nagrodę. Jest to informacja zgodna z regulaminem i potwierdzona na infolinii przez pracownika banku. Premia zostanie wypłacona do 31 lipca 2024.

💡 Pamiętaj, że wszystkie nagrody zdobyte w ramach promocji bankowych (sprzedaży premiowej) są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom"

Opłaty za Konto Przekorzystne dla dziecka

Prowadzenie rachunku dziecka oraz wydanie i obsługa karty są bezwarunkowo za darmo. Nic nie kosztują również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *