HIT 300 zł moneyback w PKO BP

Zasady Promocji Bankowej: "Pieniądze wracają"


Witajcie! Dziś przychodzę do Was z kolejną dobrą wiadomością. Bank PKO BP (ten niebieski) wraca z drugą edycją promocji: "Pieniadze wracają", w której w łatwy sposób możecie uzyskać moneyback do 300 zł za wykonane zakupy. Cóż , ja nie mogłam przegapić takiej okazji i już otworzyłam Konto za Zero i jak co miesiąc, będę Wam raportować jak wygląda moje zarabianie na bankach. Przeczytajcie uważnie poniższe zasady i zdobądźcie swoją nagrodę, tym bardziej, że promocja trwa dłużej, a liczba dostępnych nagród to tym razem aż 13 000 !

Okres Promocji

Promocja trwa do 30 czerwca 2024 r. lub do wcześniejszego wyczerpania  puli 13 000 nagród.


Uczestnicy Promocji

Aby wziąć udział w promocji, musisz spełnić następujące warunki:

  • Być osobą fizyczną zamieszkującą w Polsce.
  • Nie posiadać aktywnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 14 kwietnia 2024 r. (z wyłączeniem SKO Konta Ucznia i kont Inteligo).
  • Otworzyć konto z kartą, podając przy tym kod promocyjny: KASAWRACA2, oraz wyrazić zgodę na marketing elektroniczny. 💡Podanie kodu KASAWRACA2 przy otwarciu konta jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w promocji.


Nagrody

Nagrodą jest cashback w wysokości 5% wykonanych transakcji w miesiącu. Maksymalnie do kwoty 50 zł/mc przez 6 miesięcy. 

💡W praktyce należy wykonać transakcje na min. 1000 zł/mc, aby otrzymać maksymalny moneyback.

Do transakcji nie liczą się płatności dokonywane w salonach gier, kasynach, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Płatności zwrócone oraz anulowane, a także przelewy z karty (np. doładowania Revolut).

Warunki Przyznania Nagrody

Aby otrzymać nagrodę, musisz w okresie promocji:

- Otworzyć konto z kartą, podając kod promocji: KASAWRACA2 oraz wyrazić zgodę na marketing elektroniczny.

- W każdym z kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych, po otwarciu konta, zalogować się do IKO lub iPKO i wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą.


Wydanie Nagród

  • Nagrody będą wydawane co miesiąc w formie zasilenia konta, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji.
  • Nagrody zostaną wydane, jeśli nie zostanie zamknięte konto ani karta, oraz jeśli nie odwołane zostaną zgody na marketingowe. 

💡W praktyce (zakładając, że konto otworzysz w kwietniu ), aby zdobyć wszystkie nagrody, które dadzą w sumie 300 zł, należy zrobić transakcje na minimum 1000 zł od maja do października, a nagrody będą wydawane od czerwca do listopada.

Regulamin promocji "Pieniądze wracają"

Opłaty za prowadzenie Konta 

Konto za 0 może być darmowe. Pamiętaj jednak o spełnieniu następujących warunków:

Ważne jest również to, że okres rozliczeniowy liczony jest w miesiącach, ale nie kalendarzowych, a od dnia otwarcia konta.

Tabela opłat i prowizji 

Nawet 400 zł do Allegro w promocji kont dla dzieci 

Spieszę donieść, że PKO BP odpalił bardzo prostą promocję za otwarcie kont dla dzieci. Bez większego wysiłku min. płacąc 5 razy kartą możecie zyskać karty podarunkowe na zakupy na Allegro o wartości 200 zł a nawet 400 zł jeżeli z akcji skorzysta dwoje Waszych dzieci. Szczegóły promocji znajdziecie w oddzielnym poście.

💡 Promocja skierowana jest do obecnych i nowych klientów Banku. Jeżeli nie macie jeszcze konta osobistego w PKO BP najpierw otwórzcie je przez dedykowaną stronę promocji, a później za pomocą tego linku otworzycie konto dla dziecka/dzieci. W ten sposób skorzystacie równocześnie z obu promocji.
Składając wniosek o Konto za Zero nie zapomnijcie wpisać kodu: KASAWRACA2 
Przy składaniu wniosku/wniosków o konta dla dzieci koniecznie wpiszcie hasło: JUNIOR24
W ten sposób w sumie będziecie mogli zyskać nawet 700 zł.

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *