Aż 7% na koncie oszczędnościowym + 200 zł za otwarcie konta w Pekao SA

Jakie jest najlepsze konto oszczędnościowe?

Kiedy wszystkie banki obcinają oprocentowanie kont oszczędnościowych, Bank Pekao SA postanowił je podwyższyć na 7% i to aż na 5 miesięcy. Dodatkowo oferuje łatwe 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego. Rzadki to przypadek, że bank postanawia iść pod prąd i sprostać oczekiwaniem klientów, tym bardziej warto łapać okazję.

200 zł w promocji konta osobistego i 7% najlepsze warunki na koncie oszczędnościowym 

Promocja trwa do 13.06.2024 r

Kto może przystąpić do promocji Konta Przekorzystnego?

Możesz przystąpić do promocji jeżeli:

  • jesteś obywatelem i mieszkańcem Polski, który ma  zdolność do czynności prawnych
  • nie jesteś pracownikiem banku 
  • od 1.11.2021 r. nie byłeś/aś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego, oszczędnościowego,walutowego ani kredytu (dotyczy także kart kredytowych).

Jak przystąpić do promocji banku Pekao SA?

Standardowo, aby wziąć udział w promocji, musisz: 

  • wypełnić wniosek przez dedykowaną stronę promocji 
  • wyrazić wszystkie wymagane zgody marketingowe, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin promocji
  • Następnie otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową  oraz z usługą bankowości  elektronicznej i aplikacją Peopay. 
  • Swoją umowę podpiszesz w bankowości elektronicznej bądź aplikacji Peopay.
  • Dane zweryfikujesz metodą na "selfie" Jest to warunek konieczny aby wziąć udział w promocji, chyba że z powodów technicznych weryfikacja na selfie nie powiedzie się, wtedy umowę można podpisać w placówce banku.

Co ważne jeżeli przy wnioskowaniu o konto, wybierzesz podpisania umowy w placówce banku (bez selfie) zostaniesz automatycznie wykluczony z promocji.

Nagrody – ile można zarobić w promocji banku Pekao SA?

W tej części promocji możesz zarobić 200, jeżeli: w trzech kolejnych miesiącach następujących po dniu otwarciu konta wykonasz minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. 

💡Nie brane będą pod uwagę transakcje odrzucone bądź takie, po których nastąpił zwrot towaru, a także płatności BLIK i przelewy na telefon BLIK. W ramach promocji nie wykonasz również internetowych przekazów pieniężnych  kody MCC, które włączone są z promocji sprawdź poniżej:

Promocja bankowa - kiedy otrzymasz nagrody?

Bank przedstawia w regulaminie szczegółowy harmonogram wypłaty nagrody zależnie od dnia przystąpienia do promocji:

Kiedy będą wypłacane nagrody za uczestnictwo w promocji?

Jeżeli zdecydujesz się otworzyć konto w promocji jako współwłaściciel pamiętaj, że zarówno ty jak i druga osoba posiadająca to samo konto, musicie wypełnić warunki promocji, aby zdobyć nagrodę. Premia niezależnie od liczby współwłaścicieli konta przyznana będzie tylko raz. Pamiętaj również, aby nie odwoływać wyrażonych wcześniej z zgód marketingowych oraz nie zamykać konta przed wypłaceniem nagrody. Będzie to równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w promocji.

Regulamin promocji

Opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego w Pekao SA

Jeżeli masz mniej niż 26 lat, to prowadzenie konta oraz kartę masz bezwarunkowo za darmo. Bank zagwarantuje ci również bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Natomiast klienci, którzy ukończyli 26 r.ż. i starsi zapłacą:

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A

Natomiast zapewniając wpływ na min. 500 zł i jedną transakcję kartą w miesiącu płacą:

0 zł za wydanie karty (w przeciwnym razie 4zł)

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Pozostałe szczegóły znajdziesz w tabeli opłat i prowizji.

7% na najlepszym koncie oszczędnościowym przez 5 miesięcy

Nie lada zaskoczeniem jest fakt, że Bank Pekao z żubrem nie tylko nie obniżył oprocentowania na kocie oszczędnościowym, a podniósł je do 7%, robiąc dokładnie odwrotnie niż większość banków w Polsce, czym zapewne zaskarbi sobie zaufanie klientów. Ponadto z promocyjnego oprocentowania można skorzystać aż przez 5 miesięcy do kwoty 100 000 zł lub do 200 000 zł w przypadku Konta Oszczędnościowego Premium.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania i otworzyć konto musisz:

Być nowym klientem czyli w okresie od 1.07.2023 do 3.04.2024 nie posiadać w banku Pekao, rachunku płatniczego, konta oszczędnościowego, lokaty 

Albo kiedy byłeś posiadaczem któregoś z wymienionych produktów, w podanym wyżej terminie, to suma średniomiesięcznych sald tych produktów nie mogła wynieść więcej niż 2000 zł.

Z promocji wykluczeni będą również klienci , którzy od 1.07.2023 do 3.04.2023 posiadali jednostki funduszy inwestycyjnych Pekao TFI

Jeżeli spełniasz warunki promocji, złóż wniosek o otwarcie Konta Przekorzystnego (ROR). W tym samym wniosku możesz także otworzyć konto oszczędnościowe lub zrobić to później poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację - masz na to czas do 13.06.2024. Promocyjne oprocentowanie na zgromadzone środki będzie naliczane przez 152 dni od dnia otwarcia konta oszczędnościowego lub oszczędnościowego Premium.

Regulamin promocji konta oszczędnościowego

100 zł na każde dziecko za otworzenie Konta Przekorzystnego dla dzieci

Bank Pekao po raz kolejny zadziwia, ponieważ razem z promocją Konta Przekorzystnego umożliwia do 20.05.2024 r. otwarcie Konta Przekorzystnego dla niepełnoletniego dziecka/dzieci. Niezależnie od liczby otworzonych kont/dzieci, każde jeżeli spełni warunki promocji - otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł. Szczegółowe zasady przystąpienia do promocji opisałam w oddzielnym poście.


Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *