100 zł dla każdego dziecka za otworzenie konta w Banku Pekao

Promocja Konta dla dzieci - 100 zł na start

Bank Pekao SA uruchomił kolejną  promocję ,w której masz możliwość otworzyć konto dla swojego dziecka/dzieci i każda z pociech otrzyma swoją nagrodę w wysokości 100 zł Jest to rzecz bez precedensu, gdyż zazwyczaj regulaminy tego typu akcji pozwalają na zdobycie premii tylko jednemu dziecku.

Promocja Konta Przekorzystnego dla dzieci - Pekao SA

Dodatkowo ta akcja łączy się z promocją Konta Przekorzystnego, którą wcześniej opisałam na blogu. Zakładając, że masz troje niepełnoletnich dzieci, to otwierając Konto Przekorzystne w "promocji bazowej" oraz trzy konta dla swoich pociech możesz zarobić okrągłe 500 zł

Co zrobić, żeby otrzymać dodatkowe 100 zł na każde dziecko?

Aby zyskać premię za konta dzieci i 200 zł dodatkowego bonusu, w pierwszej kolejności musisz otworzyć Konto Przekorzystne - zgodnie z instrukcją którą zamieściłam w tym poście. Pamiętaj, aby zrobić to przez dedykowaną stronę promocji. Następnie w bankowości elektronicznej lub aplikacji otworzyć konto Przekorzystne dla dziecka/dzieci. Masz na to czas najpóźniej do 20.05.2024 r.

albo 

jeżeli masz już Konto Przekorzystne możesz otworzyć Konto Przekorzystne dla dziecka w bankowości elektronicznej bądź aplikacji. Tutaj także ograniczenia cię termin 20.05.2024.

Pamiętaj że zostaniesz wykluczony z promocji jeżeli:

  • Twoje dziecko miało już otworzone konto przynajmniej przez jeden dzień w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 3 kwietnia 2024 r 
  • Brało udział we wcześniejszych edycjach promocji kont dla dzieci: „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”, alby gdy przed otrzymaniem premii złożysz wniosek o zamknięcie któregokolwiek konta objętego promocją.

Jak zdobyć nagrodę 100 zł za konto dla dziecka?

Każde dziecko (uczestnik promocji), na które zostało otwarte konto - w zależności od wieku - musi spełnić następujące warunki promocji:


Otwierając Konto Przekorzystne dla dziecka, które ma mniej niż 6 lat, nie ma obowiązku wnioskowania o kartę do konta. Pamiętać jednak należy, aby na dzień 30 czerwca  2024 saldo na koncie dziecka wynosiło minimum 200,01 zł

W skład pakietu PeoPay Kids wchodzą;

  • Konto Przekorzystne, 
  • Konto oszczędnościowe Mój Skarb
  • Karta MasterCard PeoPay Kids
  • Aplikacja PeoPay Kids

Zgodnie z regulaminem, minimum 3 transakcje bezgotówkowe wykonane w ramach promocji muszą być zakupami dokonanymi w złotówkach za pomocą karty do konta lub BLIK. Oczywiście nie mogą być to transakcje anulowane lub zwrócone.

Dodatkowo otwierając konto oszczędnościowe Mój Skarb (którego otworzenie jest obligatoryjne, aby spełnić warunki promocji), możesz ulokować do 5000 zł na 7% w skali roku.

Jakie nagrody za otwarcie Konta Przekorzystnego dla dziecka/dzieci?

A teraz rzecz najważniejsza. Zgodnie z regulaminem, każde dziecko (uczestnik promocji), który spełni indywidualnie warunki akcji, otrzyma nagrodę w wysokości 100 zł. Oznacza to, że jeśli do promocji zgłosisz więcej niż jedno niepełnoletnie dziecko, to każde (jeżeli spełni warunki promocji) otrzyma na swoje konto nagrodę. Premia zostanie wypłacona do 31 lipca 2024.

Ja i moje dzieci już z tej promocji skorzystaliśmy. Możecie sprawdzić nasz raport z zarabiania na bankach na początku każdego miesiąca i zacząć zarabiać tak jak my.

Regulamin promocji

Opłaty za Konto Przekorzystne dla dziecka

Prowadzenie rachunku dziecka oraz wydanie i obsługa kartybezwarunkowo za darmo. Nic nie kosztują również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *