[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] 900 zł do Allegro wzięcia! Promocja Karty Kredytowej Citi Simplicity.

Czas na ekscytujące informacje dla wszystkich, którzy szukają okazji do zarabiania na bankach! Właśnie ruszyła nowa promocja Banku Citi Handlowy i jego flagowej karty kredytowej City Simplicity, trwająca od 29.12.2023 r. do 15.02.2024 r., lub do wyczerpania puli 1 000 wniosków.

Promocja karty Citi SimplicityCzas Trwania Oferty:

- Oferta obowiązuje od 29.12.2023 r. do 15.02.2024 r. lub do wyczerpania puli 1 000 umów o kartę kredytową.

Kto Może Skorzystać:

- Oferta skierowana jest do osób fizycznych mających swoje miejsce zamieszkania w Polsce posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Wyjątki:

Nie mogą skorzystać osoby:

- Posiadające główną Kartę Kredytową Citi Banku Handlowego przed 1 marca 2023 r.

- Obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Warunki Oferty:

Aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji, konieczne jest spełnienie poniższe warunków:

1. Złożenie wniosku o wydanie Karty przez dedykowaną stronę promocji w okresie obowiązywania oferty (29.12.2023 r. do 15.02.2024)

2. Dostarczenie wymaganego dokumentu dochodowego w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku. Gdyby dostarczony dokument nie był dla banku wystarczający, placówka będzie prosić o dodatkowe zaświadczenie. (Jest to warunek konieczny w tej edycji promocji - w załączniku znajduje się lista akceptowanych przez bank dokumentów):

3. Zawarcie Umowy o Kartę i aktywacja Karty za pomocą Serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile.

4. Przystąpienie do Programu Bezcenne Chwile do 10 marca 2024 r. i dokonanie m.in. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 100 zł. Pamiętać należy, że nie mogą być to płatności zwrócone oraz transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu.

Nagrody:

1. **Nagroda 1**

  • Uczestnik, który spełni powyższe warunki, otrzyma 24 000 Punktów w Programie Bezcenne Chwile o wartości 300 zł.
  • Nagroda zostanie przyznana, gdy Karta będzie aktywna, a uczestnik nie zmienił swoich dyspozycji.
  • O przyznaniu nagrody bank poinformuje najpóźniej do 31.03.2024 r w wiadomości wysłanej w serwisie CitiBank Online. 
  • Przyznane punkty będą ważne przez 10 miesięcy od dnia ich otrzymania.

2. **Nagroda 2:**

Uczestnik, który spełni warunki, dla otrzymania nagrody 1 oraz w każdym miesiącu z osobna (kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu) zrobi co najmniej 5 transakcji kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł otrzyma (za każdy z tych miesięcy) Kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł. Co daje w sumie dodatkowe 600 zł! Co ważne - jeżeli zapomnisz zrobić regulaminowe transakcje, w którymś z wymienionych miesięcy, to nie dyskwalifikuje cię to z odebrania nagród za poprzednie lub kolejne miesiące. Przyznać jednak należy, że jest to ultrałatwa promocja bankowa i nie warto zapominać o zgarnięciu szybkiej kasy. O spełnieniu warunków promocji bank poinformuje uczestników nie później niż ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Natomiast przesłanie e-kodu do karty podarunkowej nastąpi w bankowości elektronicznej  w ciągu 30 dni od wysłania ww. wiadomości.

3. **Nagroda 3:**

Dodatkowo każdy uczestnik promocji, który spełni warunki regulaminu i nabędzie prawo do wszystkich nagród, przez 12 miesięcy  od dnia zawarcia umowy (okres liczony jest od pierwszego pełnego miesiąca od zawarcia umowy), będzie miał kartę Citi Simplicity całkowicie za darmo.

Karta Podarunkowa Allegro:

  • Karta jest aktywna do dnia 30.04.2025 r.

  • W sekcji "Twoje zniżki" zaznacz "Masz kod lub kartę podarunkową?" i wpisz numer Karty w koszyku zakupowym.
  • Może być wykorzystana w całości lub części. Jeżeli całość nie zostanie wykorzystana podczas jednych zakupów, to na koncie użytkownika Allegro wygeneruje się kolejna karta podarunkowa z pozostałą niewykorzystaną sumą. Do momentu, aż wszystkie środki zostaną wydane.


Opłaty za kartę kredytową Citi Simplicity od Citi Bank

Zgodnie z tym, co napisałam powyżej - dla uczestników akcji, którzy spełnią wszystkie warunki promocji,  karta przez rok będzie całkowicie za darmo. Natomiast po upływie tego okresu lub w przypadku braku spełnienia wszystkich warunków, opłata za kartę wynosi 12 zł/mc. Opłata może zostać zwrócona w następnym okresie rozliczeniowym jeżeli w danym miesiącu wykonasz transakcję na mim. 1000 zł. W przypadku niespłacenie zadłużenia po upływie okresu bezodsetkowego 
(do 56 dni),RRSO wynosi 23,15%.

Szczegóły znajdziesz w Tabeli opłat i prowizji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad korzystania z kart kredytowych, zajrzyj do mojego poradnika:


Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *