Zarabianie na bankach - podsumowanie stycznia

Styczeń w głównej mierze był dla mnie miesiącem kończących się promocji bankowych i zamykania nie przynoszących zysków rachunków. Konto zamknęłam w mBanku oraz BNP Paribas.
Jednak dołączył do mnie mój mąż, który nadal ma spore pole manewru jeżeli chodzi o aktualne promocje bankowe.

Zarabianie na promocjach bankowych 2024

I tak oboje nadal bierzemy udział w  aktualnych akcji promocyjnych w Banku Santander i Pekao SA:

Poza tym nadal korzystam z 7% na koncie oszczędnościowym Banku Millenium. Jednak są to ostatnie dni tej promocji, dlatego też warto przenieść swoje oszczędności do Banku Pekao i znów zapewnić sobie, aż 5 miesięcy z tak wysokim oprocentowaniem (7%).

Nasze wspólne zarabianie na promocjach bankowych zamknęło się w tej samej kwocie, co miesiąc wcześniej (350 zł).
Prawie całe wynagrodzenia pochodziło od wspomnianego wcześniej Banku Santander.
Aktywnie korzystając z programu poleceń, oboje otrzymaliśmy trzy bony do Biedronki - po 100 zł każdy. Ostateczną sumę dopełnił e-kod do Allegro na kwotę 50 zł, który dostałam za cofnięcie dyspozycji zamknięcia konta w Banku BNP Paribas. Do tego oczywiście promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, którego jednak nie wliczam do ostatecznej sumy zdobytych nagród.
Nasze zarabianie na bankach kończymy z zadowalająca kwotą, którą mamy nadzieję powiększyć w przyszłym miesiącu. Aktualne promocje bankowe pojawiają się regularnie, więc ciągle jest szansa na dodatkowy dochód. Śledźcie aktualne promocje bankowe i chwalcie się w komentarzach swoimi zarobkami!
Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *