[Promocja Zakończona]500 zł w promocji karty kredytowej BNP Paribas + 630 zł za otwarcie konta osobistego

500 zł do zgarnięcia!  Bank BNP Paribas nie zwalnia tempa i proponuje kolejne promocje bankowe. Tym razem promocję karty kredytowej, dzięki której zyskasz 300 zł w bonach do Biedronki i 200 zł w punktach MasterCard Bezcenne Chwile. A gdy do tego dodać 630 zł za założenie konta osobistego, to w łatwy sposób możesz zgarnąć 1130 zł. 

Sprzedaż premiowa BNP Paribas


Brzmi dobrze prawda?  Sprawdźmy zatem, jak zdobyć gwarantowane nagrody od Banku BNP Paribas. 
"Udane zakupy z kartą kredytową Mastercard", to prawdziwa gratka dla łowców promocji bankowych. W ramach tej akcji, do zdobycia są trzy bony o łącznej wartości 300 zł na zakupy w popularnym dyskoncie spożywczym. Dodatkowo, otrzymasz roczne zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę kredytową. Czas na przystąpienie do akcji promocyjnej masz do 29 lutego 2024.

Warunki uczestnictwa w promocji banku:

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, nie będących pracownikami banku, które do 1 sierpnia 2022 roku nie miały umowy o kartę kredytową w BNP Paribas. Posiadacze innych produktów bankowych BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczka, lokata)  mogą wziąć udział w akcji promocyjnej.

Nagrody do zdobycia w promocji karty kredytowej:

Każdy uczestnik otrzymuje 3 bony do Biedronki o wartości 100 zł każdy. Dodatkowo, uczestnik jest zwolniony z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy

Jak wziąć udział:

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy przez dedykowaną stronę promocji. 
  • Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard, gdy skontaktuje się z tobą konsultant banku. Pamiętaj o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych.
  • Aktywuj kartę i nadaj jej PIN do końca miesiąca kalendarzowego następującego po zawarciu umowy. 
  • W ciągu trzech kolejnych miesięcy po podpisaniu umowy, wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł, z co najmniej jedną płatnością XPay. (Płatność bezgotówkowa za pomocą zegarka lub telefonu).
Za transakcje nie będą uznawane płatności odrzucone, zwrócone oraz zasilenia kart itp.

Poniżej znajdują się wyłączenia, które nie będą zaliczone jako płatność w rozumieniu regulaminu akcji.Wydanie nagród w promocji karty kredytowej:

Bony są przyznawane w formie kodów SMS do 30 dni po zakończeniu każdego miesiąca, w którym spełnione są warunki promocji, na numer telefonu podany podczas zakładania konta. Pamiętaj o aktualnym numerze kontaktowym!

16 000 punktów na start w MasterCard Bezcenne Chwile 

Jak wyżej wspomniałam, zawierając umowę w promocji o kartę kredytową, możesz zyskać także 16 000 pkt w programie MasterCard Bezcenne Chwile. Nagrodę możesz zdobyć "przy okazji" wypełniając warunki promocji bazowej. Wystarczy min. 4 transakcje w miesiącu na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł.
Szczegóły akcji opisywałam w oddzielnym poście.

>630 zł w promocji konta osobistego BNP Paribas<


Opłaty za kartę kredytową 

Przystępując i spełniając warunki promocji, karta kredytowa zwolniona jest z opłat przez 12 miesięcy. Po upływie tego terminu, opłata za kartę: 
  • Mastercard Standard wynosi 12 zł/mc (możliwe jest uniknięcie opłaty, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wartość transakcji wyniesie min. 1000 zł)
  • Mastercard Gold - opłata wynosi 20 zł/mc (możliwe jest uniknięcie opłaty za kartę, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym łączna wartość transakcji wyniesie min. 2000.  zł).

Jeżeli jesteś zainteresowany tą konkretną promocją bankową i wnioskowaniem o kartę kredytową, zachęcam do połączenia jej z otwarciem konta osobistego w banku BNP Paribas. Tym sposobem możesz odebrać nagrody o łącznej wartości 1130 zł. 
Wszystkie informacje znajdziesz oczywiście na blogu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kart kredytowych. Ich zalet i wad, a przede wszystkim, zasad ich świadomego użytkowania tak, by nigdy nie generowały żadnych dodatkowych kosztów. Sprawdź ten obszerny wpis.
 

Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *