[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]HIT 690 zł na Walentynki w promocji konta osobistego w BNP Paribas

Bank BNP Paribas nie zwalnia tempa. Już teraz proponuję nam jeszcze lepszą promocję, dzięki której można zyskać 690 zł. 440 zł przelewem na konto, bon do Allegro w wysokości 50 zł oraz 200 zł w formie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli skorzystać z poprzedniej promocji - korzystajcie. Macie czas do 14.02.2024 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków.

Promocje bankowe BNP Paribas

Promocja bankowa BNP Paribas na Walenytnki

Dla kogo jest promocja?

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które mają polskie obywatelstwo, posługują się polskim dowodem osobistym oraz moją pełną zdolność do czynności prawnych, a także w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

Co zrobić żeby wziąć udział w promocji BNP Paribas?

 • Wypełnij formularz rejestracyjny wyłącznie przez dedykowaną stronę promocji najpóźniej do 14.02.2024. Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej, gdy zostanie wyczerpana pula 2000 rejestracji.
 • Wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz zaakceptuj regulamin.  
 • Następnie kliknij przycisk "zarejestruj się" na dole formularza. 

Na adres email podany wcześniej otrzymasz link promocyjny do wniosku o otwarcie konta. Otwórz rachunek wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Na obie czynności Masz czas do 14 lutego 2024 r. Pamiętaj że dane wpisane w formularzu rejestracyjnym oraz wniosku o utworzenie rachunku, muszą się ze sobą pokrywać.

Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • Na stronie internetowej banku, wtedy kurier zweryfikuje twoją tożsamość i dostarczy kartę do konta.
 • Za pomocą wideoweryfikacji w aplikacji Go mobile. Aplikacja musi zostać pobrana wyłącznie przez link przysłany w sms-ie, a wideoweryfikacja nie może zostać przerwana. Jeżeli z jakichś powodów będziesz musiał przerwać potwierdzenie tożsamości, należy wtedy odinstalować aplikacje i zainstalować ją ponownie korzystając z linku przesłanego w sms-ie. W przeciwnym razie możesz nie zostać włączony do promocji. Do 29 lutego za pomocą unikalnego kodu SMS podpisz umowę w serwisie Autenti i aktywuj kartę, a dane do logowania dostaniesz w wiadomości e-mail.

Jak zdobyć Nagrody w promocji BNP Paribas

Premia w wysokości 490 zł składa się z e-kodu o wartości 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro oraz premii pieniężnej wysokości 440 zł.

Bon do Allegro oraz 40 zł przelewem otrzymasz ze samo otworzenie konta, zgodnie z zasadami opisanymi powyżej. Kod otrzymasz w wiadomości SMS na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym i umowie.

Nagrodę w wysokości 400 zł wypłaconą w dwóch transzach po 200 zł otrzymasz przelewem, jeżeli spełniasz warunki do otrzymania pierwszej premii oraz w marcu i kwietniu:

 • Wykonasz przelew w kwocie minimum 500 zł (chodzi o tradycyjny przelew, do promocji nie będą zaliczały się przelewy na telefon BLIK czy przelewy natychmiastowy czy przelewy przy zastosowaniu płatności internetowych (PayU, Przelewy 24 itp.))
 • Wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta na kwotę min. 500 zł
 • Zapewnisz wpływ na konto w łącznej kwocie min. 1100 zł (może być to przelew z twojego konta w innym banku).
(Wypłata trzeciej nagrody uzależniona jest od spełnienia warunków do wypłaty nagrody drugiej).

Wypłata nagród – terminy

Wszyscy z uczestnicy promocji, zostaną poinformowani przez organizatora o przyznaniu każdej z nagród w wiadomości, która zostanie wysłana na adres mailowy podany we wniosku.

Nagrody zostaną wysłane lub przelane najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca w którym została wysłana wiadomość o przyznaniu premii.

Jak odebrać nagrody w promocji "Projekt Walentynki"?

W mailu informującym o przyznaniu nagrody, każdy z klientów otrzyma link z unikalnym kodem który posłuży do logowania na stronie w której należy podać numer konta osobistego otworzonego w ramach promocji, na które zostanie wypłacona nagroda. Czas na uzupełnienie numeru konta masz do 26 marca 2024 r.

Regulamin promocji "Projekt Walentynki"


16 000 punktów (200 zł) dla nowych klientów Mastercard Bezcenne Chwile

Promocja trwa do 31.03 2024 roku lub do wyczerpania puli 10 000 nagród.

Akcja skierowana jest do pełnoletnich klientów Banku BNP Paribas, którzy:

 • posiadają lub staną się posiadaczami karty BNP Paribas w trakcie trwania promocji i przed rozpoczęciem promocji nie zarejestrowali jej w programie Bezcenne Chwile.
 • w czasie trwania promocji zarejestrują kartę w programie w aplikacji mobilnej banku, przez bankowość internetowa, telefonicznie lub w oddziale. (Do promocji można zarejestrować kartę debetową lub kredytową w formie fizycznej lub wirtualnej). Wyłączone z akcji są dodatkowe karty kredytowe oraz karty wydane do kont walutowych.

Dokona min. 4 transakcji za łączną kwotę min. 1000 zł w ciągu 30 dni od dnia przystąpienia do promocji.

Zakupy muszą zrobione w złotówkach w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Nie mogą być to transakcje zwrócone oraz transakcje o następujących kodach MCC:


Wykluczone z promocji są więc między innymi popularne doładowania karty Revolut.

Co ważne, posiadanie karty innego banku zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach nie wyklucza z udziału w promocji. Ponadto organizator dopuszcza, aby jeden klient mógł zarejestrować maksymalnie 2 karty w promocji (np. kredytową i debetową) i zdobyć dwie nagrody po 16000 pkt. Wtedy należy dla każdej z tych kart spełnić warunki promocji.

Wypłata nagrody - kiedy?

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni od dnia wypełnienia warunków akcji promocyjnej. Przyznane punkty ważne będą przez pół roku od dnia ich otrzymania.

Regulamin Promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Opłaty za konto w BNP Paribas

Opłąty do 31.03.2024 r.

Konto Otwarte na Dzisiaj jest bezwarunkowo bezpłatne dla wszystkich.

Natomiast Karta Otwarta na Dzisiaj jest za 0 zł bez żadnych warunków dla osób mających mniej niż 26 lat. A klienci powyżej 26 roku życia robiąc trzy transakcje kartą, przynajmniej raz w miesiącu logując się do bankowości elektronicznej lub aplikacji i nie cofną zgód marketingowyvh  będą ją mieć również za darmo.

Tabela opłat i prowizji do 31.03.2024

Opłaty od 1.04.2024 r

Od 1.04.2024 r. bank zapowiedział zmianę Tabeli Opłat i Prowizji. Zgodnie z nią:

Opłata za prowadzenie konta będzie wynosić 0 zł/2,50 zł, gdy: co najmniej raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej banku  (do końca 2024 r. gwarantuje to promocja "Konto za 0 zł).

Natomiast karta również będzie darmowa, jeżeli:

 • użytkownik karty ma mniej niż 26 lat

lub

 • w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty, wykona przynajmniej trzy transakcje kartą na dowolne kwoty

Tabela opłat i prowizji od 1.04.2024

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej rekordowej promocji pamiętaj, zarejestruj się poprzez dedykowaną stronę akcji specjalnej.

>690 zł w Walentynkowej promocji Banku BNP Paribas<

Promocję konta osobistego możesz połączyć z bonusem w wysokości 500 zł za kartę kredytową, co razem aż da Ci 1190 zł premii od jednego banku. Szczegóły tej akcji premiowej opisałam również na blogu.

>500 zł bonusu za kartę kredytową BNP Paribas<Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *