Rekordowe 500 zł bonusu od ING i 100 zł za konto dla nastolatka

Jak otworzyć Konto osobiste Direct w promocji Banku ING?

Promocja przedłużona! Do grona rekordzistów w kategorii kont osobistych chce dołączyć ING Bank Śląski. Nie ma w tym ani cienia przesady, bo wspomniany bank chce nam podarować aż 500 zł za przetestowanie swojego rachunku.  A jak bank daje, to ja (tym razem ) biorę i od razu piszę Wam o tym!


Jak otworzyć konto z Lwem Direct w promocji

Czas trwania promocji:

W regulaminie czytamy, że promocja trwa do 15 października 2024, z tym że 15 października jest datą graniczną wypłaty nagród. W rzeczywistości czasu na przystąpienie do promocji jest nieco  mniej, gdyż ostatnim dniem, w którym można skorzystać z akcji specjalnej jest 27 czerwca 2024.

Warunki i zasady Promocji:

Akcja skierowana jest do nowych klientów, którzy  od 31 grudnia 2022 r. nie posiadali żadnego produktu w banku ING jako właściciel, współwłaściciel lub pełnomocnik. Regulamin promocji zakłada, że nagrody będą przyznawane w trzech turach (150 zł, 200 zł i 150 zł). Jeżeli chcesz zdobyć je wszystkie, przejdź do dedykowanej strony promocji i za jej pośrednictwem do 27 czerwca 2024 r, złóż wniosek o konto osobiste wraz z otwartym kontem oszczędnościowym (OKO). Zostaniesz poproszony o pobranie na telefon aplikacji mobilnej banku (Moje ING Mobile) oraz otwarcie kont metodą na selfie. (Jest to warunek konieczny do zdobycia drugiej nagrody w wysokości 200 zł). Następnie:

  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Do 30 września wyraź zgodę na weryfikację behawioralną (zrobisz to w łatwy sposób np. w aplikacji mobilnej: Twój profil-> Moje dane -> Zgody i oświadczenia -> Profilowanie -> Zgoda na weryfikację behawioralną.
  • Podczas składania wniosku o konto osobiste zawnioskuj o kartę do konta.
  • Do 30 września w każdym z trzech dowolnych miesięcy zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł. (Może być przelew z własnego konta w innym banku).
Spełnienie powyższych warunków zapewni kolejną część nagrody w wysokości 150 zł.

Aby uzyskać trzeci benefit (150 zł):

  • Do 30 września 2024 r. zapłać za zakupy bezgotówkowo na łączną kwotę min. 1000 zł. Możesz płacić kartą (również dodaną do portfela mobilnego) lub BLIKIEM. 
  • Do 30 września 2024 r. zapłać min. 3 razy BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. 

Nie będą uwzględniane transakcje anulowane, zwrócone i wypłaty gotówki z bankomatu.

💡W praktyce wystarczy w każdym z trzech miesięcy zrobić przelew na 1000 zł i wykonać trzy transakcje BLIKIEM na łączną kwotę minimum 1000 zł i ten etap promocji będzie ogarnięty. Pamiętaj jednak, żeby nie zwlekać zbytnio z transakcjami, bo na dzień 30 czerwca muszą być już zaksięgowane.

  • Do 30 września 2024 r. załóż minimum jeden Cel oszczędnościowy na OKO.
  • Na 30 września 2024 r. posiadaj Cele oszczędnościowe (minimum jeden) założone w czasie promocji, których suma sald wynosi minimum 300 zł.
💡 Cele oszczędnościowe - jest to bezpłatna usługa Banku ING, która pomaga w regularnym oszczędzaniu. Aktywując cele oszczędnościowe Oferta ING/Oszczędności/Cele oszczędnościowe wybierasz kwotę i potrzeby na jakie oszczędzasz, a określoną suma będzie przelewana automatycznie na rachunek.

Wypłata nagrody:

Jeśli spełnisz warunki promocji, nagrody zostaną wypłacone do 15 października 2024 r. na Twoje Konto OKO. Pamiętaj, że do tego czasu musisz utrzymać konto osobiste oraz oszczędnościowe, a także wszystkie wyrażone wcześniej zgody.

Regulamin promocji "Załóż konto i zyskaj"

Dodatkowe 100 zł dla nastolatka za otwarcie konta 


Czy Twoje dziecko potrzebuje własnego konta bankowego? Teraz to najlepszy czas! A oto jak możesz skorzystać z tej super oferty.

Jak skorzystać z promocji?


Aby wziąć udział, musisz spełnić kilka warunków:

1. Załóż Konto z Lwem Mobi dla Twojego dziecka (między 13, a 17 rż) przed 25 maja 2024 roku poprzez Moje ING.
2. Jeżeli nie masz jeszcze konta osobistego w ING Otwórz Konto Direct je i zyskaj 500 zł.
3. Zrób co najmniej jedną transakcję do 25 czerwca 2024 roku, np. przelew na telefon BLIK na kwotę minimum 100 zł z własnego konta w banku ING na Konto Dziecka. Pamiętaj, że transakcje anulowane nie są uwzględniane.

Jakie są nagrody dla Twojego dziecka?


Każde założone Konto Dziecka kwalifikuje się do nagrody w wysokości 100 zł. Nagroda zostanie wypłacona w jednym z dwóch terminów, w zależności od tego, kiedy spełnisz warunki promocji:

1. Do 10 czerwca 2024 roku, jeśli spełnisz warunki do 25 maja 2024 roku.
2. Do 10 lipca 2024 roku, jeśli spełnisz warunki do 25 czerwca 2024 roku.

💡Uwaga!

  • Jeśli Twoje dziecko już ma Konto z Lwem Mobi, nie możesz wziąć udziału w promocji.
  • Jeśli jesteś rodzicem więcej niż jednego dziecka w wieku od 13 do 17 lat, możesz założyć konta dla każdego z nich i każde otrzyma nagrodę po spełnieniu warunków promocji.

Nie przegap okazji, załóż Konto Dziecka już dziś i daj swojemu dziecku szansę na start z Lwem Mobi!

Opłaty za konto z Lwem Direct w ING

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo za darmo. Za kartę nie zapłacisz nic, jeżeli o okresie od 28 do 29 dnia kolejnego miesiąca zrobisz nią transakcje na min. 300 zł.

Gotówkę z bankomatów ING oraz Planet Cash wypłacisz za darmo. Za darmo masz również jedną wypłatę BLIK w miesiącu z dowolnego bankomatu.

Tabela opłat i prowizji 

Opłaty za konto z Lwem Mobi

Jeżeli masz od 18 do 26 lat, otwórz konto dla młodych. Prowadzenie i kartę będziesz mieć za darmo oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash, a także nielimitowane wypłaty BLIK z pozostałych bankomatów w Polsce.

Tabela opłat i prowizji dla konta Mobi

Do tej pory ING Bank Śląski znany był z powściągliwości w wynagradzaniu uczestników organizowanych przez siebie promocji bankowych. Tym razem chwaląc się "Nowym Otwarciem", postanowiono zachęcić potencjalnych klientów rekordowym bonusem 500 zł i wysokim oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym. Nie wiem czy ten trend się utrzyma, jednak ja z promocji skorzystam, bo nie mam w zwyczaju marnować dobrych okazji

>Otwórz promocyjne konto osobiste w ING i zyskaj 500 zł oraz 100 zł dla nastolatka<

Was namawiam do tego samego. A jeżeli ciekawi jesteście większej liczby dochodowych promocji bankowych , zachęcam do systematycznego śledzenia bloga.

>Najlepsze promocje bankowe<Komentarze

Translate this site

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *